SkyscraperCity banner

1 - 20 of 53 Posts

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Wygląd głównej podstrony FPW

Uprościłem instalację skryptu jak tylko się da i wystarczy teraz wejść na stronę https://greasyfork.org/pl/scripts/9668-ssc-v-2-0 i kliknąć "Zainstaluj skrypt". Działa na FF i Chromie. Oczywiście trzeba mieć zainstalowane Greasemonkey w FF albo Tampermonkey w Chromie.

Tagi

Skrypt wyświetlający wybrane tagi pod główną belką na SSC. Wygląda to tak:

Aby go zainstalować trzeba wejść na stronę https://greasyfork.org/pl/scripts/10915-ssc-tagi i kliknąć "Zainstaluj skrypt". Aby zmienić tagi trzeba edytować skrypt i w tym fragmencie kodu wpisać odpowiednie tagi:

Code:
var tags = {'gdańsk': 'Gdańsk', 'sopot': 'Sopot', 'gdynia': 'Gdynia', 'stadion': 'Stadion'};

·
Registered
7 Posts
Dzieki za skrypt! Teraz daje sie zyc z forumem.

PS. Czy to duzo roboty aby skrypt zaciagal "ostatni post" z calego dzialu wlaczenie z miastami i wyswietlal go obok dzialu glownego (kolumna: Last Post)?

Tzn. Teraz gdy patrzymy na "Slask" wyswietla sie ostatni post tylko z dzialu glownego "Slask" - z wylaczeniem Wroclawia i Katowic. A fajnie by bylo, gdyby byly brane pod uwage takze i miasta. Taki w sumie drobiazg :)

• Like
Reactions: martm

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #4
PS. Czy to duzo roboty aby skrypt zaciagal "ostatni post" z calego dzialu wlaczenie z miastami i wyswietlal go obok dzialu glownego (kolumna: Last Post)?
Hmm, nie jest to w sumie takie czasochłonne do zrobienia, zastanowię się nad tym. Ale można też wyświetlać ostatni post obok linków do miast, i nie wiem czy nie jest to lepsze rozwiązanie.

·
Registered
7 Posts
hmm... tak na sucho ciezko powiedziec czy np. na czytelnosci sie to nie odbije jezeli przy kazdym miescie "lasty" beda.

·
GUKPPiW
7,809 Posts
Czy ja dobrze zrozumiałem, że mam sobie to coś instalować na swoim kompie?
A nie, że to propozycja naprawy wyglądu FPW u źródła?
No bez jaj, to ja jestem za odpłatnym dostępem, przynajmniej będzie można olać googla i postować trochę ciekawszego wizualnie kontentu.

·
Moderator
10,205 Posts
To raczej rozwiązanie doraźne, pamiętaj, że w nieodległej perspektywie czeka nas zmiana silnika forum, na którym będzie najpewniej więcej możliwości w kształtowaniu interfejsu forum.

·
Co ja tutaj robię?!
2,209 Posts
To jest niesamowite, że po reformie trzeba instalować skrypty aby sprawnie przeglądać forum. Ba, nawet sami moderatorzy do tego zachęcają. :lol:

Takie ułatwienia to chyba tylko w naszym kraju są możliwe.

·
Registered
7 Posts
da sie, z tej oto tablicy: usun linijke z Warszawa i pojawi sie ona spowrotem jako glowny dzial.

Code:
/**
 * Tablica z działami - NIE RUSZAĆ ;]
 */

var subforum = {

(pomiedzy innymi bedzie linija z warszawa, ktora trzeba wyrzucic)

}
Niezbyt to eleganckie, ale dziala :D

• Like
Reactions: bloniaq_s8

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #13
^^ Nie wiem, sprawdź i daj znać ;]

@ixs: właśnie eleganckie, bo każdy może sam sobie ustawić które fora chce schować :)

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #16
^^ A masz zainstalowany plug-in do przeglądarki?

1 - 20 of 53 Posts