SkyscraperCity banner

21 - 40 of 53 Posts

·
Registered
11 Posts
Moim zdaniem jest po prostu nieczytelnie, za duzo wyroznionych miast, ktore mnie zupelnie nie interesuja, a druga sprawa to sam uklad tej listy. Linki do regionow i miast maja identyczny styl przez co ciezko szybko i na pierwszy rzut oka wylowic to co mnie interesuje. Plus... duzo scrollowania.

• Like
Reactions: letowniak

·
Registered
2,692 Posts
Jest osom. Podbijam bo warto!

:dance:

·
Lewak gorszego sortu
6,867 Posts
da sie, z tej oto tablicy: usun linijke z Warszawa i pojawi sie ona spowrotem jako glowny dzial.

Code:
/**
 * Tablica z działami - NIE RUSZAĆ ;]
 */

var subforum = {

(pomiedzy innymi bedzie linija z warszawa, ktora trzeba wyrzucic)

}
Niezbyt to eleganckie, ale dziala :D

ee a jak wywalić z tego skryptu warszawę bo ja tam nic zmienić nie mogę...

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #26
^^ Masz coś takiego:
Code:
var hide = {'Łódzkie, Mazowsze, Podlasie': ['Warszawa', 'Łódź', 'Białystok'], 'Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie i Świętokrzyskie': ['Kraków', 'Lublin'], 'Pomorze, Warmia i Mazury': ['Trójmiasto', 'Szczecin'], 'Śląsk': ['Wrocław', 'Katowice'], 'Wielkopolska, Kujawy, Lubuskie': ['Poznań', 'Bydgoszcz', 'Toruń']};
i wywalasz po prostu Warszawę z tablicy:
Code:
var hide = {'Łódzkie, Mazowsze, Podlasie': ['Łódź', 'Białystok'], 'Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie i Świętokrzyskie': ['Kraków', 'Lublin'], 'Pomorze, Warmia i Mazury': ['Trójmiasto', 'Szczecin'], 'Śląsk': ['Wrocław', 'Katowice'], 'Wielkopolska, Kujawy, Lubuskie': ['Poznań', 'Bydgoszcz', 'Toruń']};

·
Rah'ma'dul
13,236 Posts
Ja mam inne pytanie:

Co się stało, że się popsuło i trzeba pisać skrypty sztucznie powracajace stary układ?

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #36
Po miesiącu od zmiany nie będziesz pamiętał wyglądu jaki jest teraz :p

·
Homo Skyscraperus
22,015 Posts
Człowieku, ja tutaj się wychowałem. Gdy zaczynałem to nie miałem nawet dziewczyny, a teraz mam żonę i walczę o dziecko. ;) Ja mam nie pamiętać forum?

·
Wanna play?
3,013 Posts

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #39
^^ Mam, ale wrzucę go dopiero jakoś wieczorem jak wrócę z roboty.

• Like
Reactions: el nino
21 - 40 of 53 Posts