SkyscraperCity Forum banner
41 - 53 of 53 Posts

·
Registered
Joined
·
4,155 Posts
Discussion Starter · #43 ·
^^ teoretycznie można by, ale dużo z tym roboty, a nie bardzo mam czas. Może kiedyś się tym zajmę.
 
  • Like
Reactions: el.polako

·
Registered
Joined
·
4,155 Posts
Discussion Starter · #45 ·
Napisałem nowy skrypt, który może niektórym się przyda, wyświetlający wybrane tagi pod główną belką na SSC. Wygląda to tak:Tak jak w poprzednim skrypcie, trzeba wejść na stronę https://greasyfork.org/pl/scripts/10915-ssc-tagi i kliknąć "Zainstaluj skrypt". Aby zmienić tagi trzeba edytować skrypt i w tym fragmencie kodu wpisać odpowiednie tagi:

Code:
var tags = {'gdańsk': 'Gdańsk', 'sopot': 'Sopot', 'gdynia': 'Gdynia', 'stadion': 'Stadion'};
 

·
54Y MY N4M3
Joined
·
4,204 Posts
Podepnę się nieco pod ten wątek :D

Napisałem skrypt do zarządzania tagami, nieco bardziej elastyczny, niż ten wrzucony przez @LubiePiwo klika postów wyżej ;)

Wizualnie jest to mała ikonka - hashtag - przypięta w prawym górnym rogu strony (przypięta na stałe, więc zawsze jest pod ręką).


Po najechaniu myszką pojawia się lista zapisanych tagów. Lista jest posortowana "po hamerykańsku", więc wszystkie tagi rozpoczynające się od "ogonków" lądują na końcu (jeśli komuś będzie to bardzo przeszkadzało, to może kiedyś to poprawię ;)). Z tego miejsca można je również usuwać, klikając w X.


Po wejściu na stronę dowolnego otagowanego wątku pojawia się druga ikonka - plus. Po najechaniu myszką pojawia się lista tagów danego wątku, których nie mamy jeszcze zapisanych (jeśli mamy już zapisane wszystkie, to lista się po prostu nie wyświetli). Kliknięcie w tag zapisuje go.


Aby zainstalować należy wejść na stronę https://greasyfork.org/pl/scripts/17473-ssc-tagger i kliknąć "Zainstaluj skrypt". Skrypt działa w Firefoxie, Chromie i w Operze i wymaga wtyczki Greasemonkey/Tampermonkey.
Tagi zapisywane są w pamięci lokalnej przeglądarki, więc na ten moment nie da się ich przenieść do innej (planuję dodać opcję prostego eksportu/importu w bliżej nieokreślonej przyszłości ;) ), no i nie są przypisane do konkretnego użytkownika, więc po zalogowaniu/wylogowaniu wciąż są dostępne.

:wave:
 

·
54Y MY N4M3
Joined
·
4,204 Posts
^^
Przy okazji - czy mógłby mi ktoś powiedzieć, dlaczego forum 'Infrastruktura drogowa' ma prawdziwe podfora ('Ukończone' i 'Petycje i akcje'), a fora wojewódzkie mają 'udawane' podfora (np. '» Warszawa' ma w nazwie '»', żeby było podobne do prawdziwego, ale nie jest to tak naprawdę podforum do 'Łódzkie, Mazowsze...')?
Bo muszę mieć wolny dzień na porobienie tego, a poza Tobą i mną, nikomu chyba nie przeszkadza. Ale mi też ;)
Zrobiłem Śląsk w indeksie, jak Drogową. Podoba się?
 

·
Registered
Joined
·
4,155 Posts
Discussion Starter · #52 ·
Chyba w takim razie nie ma co poprawiać na razie, poczekamy czy 625 będzie zmieniał kolejne subfora, czy może wróci do starego układu.
 

·
Administrator
Joined
·
39,944 Posts
41 - 53 of 53 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top