SkyscraperCity banner

41 - 53 of 53 Posts

·
Registered
350 Posts
LubiePiwo: Czy można by zrobić tak, by w kolumnie Last post były także brane pod uwagę podfora miast danego regionu? Tzn. żeby zamiast postu z Radomia o 16 był tam post z Warszawy o 17.

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #43
^^ teoretycznie można by, ale dużo z tym roboty, a nie bardzo mam czas. Może kiedyś się tym zajmę.

• Like
Reactions: el.polako

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #45
Napisałem nowy skrypt, który może niektórym się przyda, wyświetlający wybrane tagi pod główną belką na SSC. Wygląda to tak:

Tak jak w poprzednim skrypcie, trzeba wejść na stronę https://greasyfork.org/pl/scripts/10915-ssc-tagi i kliknąć "Zainstaluj skrypt". Aby zmienić tagi trzeba edytować skrypt i w tym fragmencie kodu wpisać odpowiednie tagi:

Code:
var tags = {'gdańsk': 'Gdańsk', 'sopot': 'Sopot', 'gdynia': 'Gdynia', 'stadion': 'Stadion'};

·
Fluorescent Adolescent
3,033 Posts
Kurcze, że ja dopiero teraz odkryłem ten wątek :v

Świetna robota, SSC znów zrobiło się miłe i przyjemne!

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #47
^^ Dzięki, mi również miło :)

·
54Y MY N4M3
3,608 Posts
Podepnę się nieco pod ten wątek :D

Napisałem skrypt do zarządzania tagami, nieco bardziej elastyczny, niż ten wrzucony przez @LubiePiwo klika postów wyżej ;)

Wizualnie jest to mała ikonka - hashtag - przypięta w prawym górnym rogu strony (przypięta na stałe, więc zawsze jest pod ręką).

Po najechaniu myszką pojawia się lista zapisanych tagów. Lista jest posortowana "po hamerykańsku", więc wszystkie tagi rozpoczynające się od "ogonków" lądują na końcu (jeśli komuś będzie to bardzo przeszkadzało, to może kiedyś to poprawię ;)). Z tego miejsca można je również usuwać, klikając w X.

Po wejściu na stronę dowolnego otagowanego wątku pojawia się druga ikonka - plus. Po najechaniu myszką pojawia się lista tagów danego wątku, których nie mamy jeszcze zapisanych (jeśli mamy już zapisane wszystkie, to lista się po prostu nie wyświetli). Kliknięcie w tag zapisuje go.

Aby zainstalować należy wejść na stronę https://greasyfork.org/pl/scripts/17473-ssc-tagger i kliknąć "Zainstaluj skrypt". Skrypt działa w Firefoxie, Chromie i w Operze i wymaga wtyczki Greasemonkey/Tampermonkey.
Tagi zapisywane są w pamięci lokalnej przeglądarki, więc na ten moment nie da się ich przenieść do innej (planuję dodać opcję prostego eksportu/importu w bliżej nieokreślonej przyszłości ;) ), no i nie są przypisane do konkretnego użytkownika, więc po zalogowaniu/wylogowaniu wciąż są dostępne.

:wave:

·
54Y MY N4M3
3,608 Posts
^^
Przy okazji - czy mógłby mi ktoś powiedzieć, dlaczego forum 'Infrastruktura drogowa' ma prawdziwe podfora ('Ukończone' i 'Petycje i akcje'), a fora wojewódzkie mają 'udawane' podfora (np. '» Warszawa' ma w nazwie '»', żeby było podobne do prawdziwego, ale nie jest to tak naprawdę podforum do 'Łódzkie, Mazowsze...')?
Bo muszę mieć wolny dzień na porobienie tego, a poza Tobą i mną, nikomu chyba nie przeszkadza. Ale mi też ;)
Zrobiłem Śląsk w indeksie, jak Drogową. Podoba się?

·
Registered
3,446 Posts
Discussion Starter #52
Chyba w takim razie nie ma co poprawiać na razie, poczekamy czy 625 będzie zmieniał kolejne subfora, czy może wróci do starego układu.

·
Administrator
36,516 Posts
41 - 53 of 53 Posts