SkyscraperCity Forum banner
1 - 1 of 1 Posts

· Registered
706 Posts
Co do samego miasta to podobało mi się ono mniej , nie znalazłem żadnej fajnej dzielnicy z zwartą zabudową (kamienice) ... Przedmieście Bydgoskie czy Jakubskie jest wręcz brzydkie , choc te pierwsze widziałem tylko z perspektywy tramwaju i moge się mylic . Ogólnie nie byłem poinformowany gdzie co jest więc nic ciekawego po za Centrum znaleźc nie mogłem ... A byłem na Wrzosach, Rubinkowie czy na Bielanach które spodobały mi się najbardziej wraz z uniwersytetem ^^ Co do komunikacji to widac że większym zainteresowanie cieszą się przepełnione autobusy,bo jeszcze nigdzie nie widziałem tak pustych tramwaji :( Choc w Bydgoszczy nie lepiej ...
W odniesieniu do całego dnia i wszystkiego co zobaczyłem, to ciesze się że tu zawitałem choc przyznam że jestem troche rozczarowany przedmieściami okalajacymi Stare miasto .
Toruń rzeczywiście, to co ma do zaoferowania turystom, to Stare Miasto. Niestety reszta miasta nie odbiega od średniej krajowej.
Zwarta zabudowa oprócz historycznego centrum znajduje się na Bydgoskim Przedmieściu. Te ostatnie jest ładne dla oka i warto się przejść tą dzielnicą. Reszta miasta, może z wyjątkiem kampusu UMK, jest raczej nieciekawa.

1 - 1 of 1 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.