SkyscraperCity banner

???

1 - 16 of 16 Posts

·
not perfect but trying
2,319 Posts
Discussion Starter #3
bronić się nie będę, bo przepalone.. !!! :) ale powiem tylko tak. Czasem robię to z rozmysłem, jesli zakładam, ze zrobię czarno-białe zdjęcie. Przy mglistej, a słonecznej pogodzie, to jest nie do uniknięcia, warto wtedy wykorzystać to na własną korzyśc. Ja tak lubię :) Ale tyko od czasu do czasu, dzięki za słowo :)))

·
not perfect but trying
2,319 Posts
Discussion Starter #5
Najbardziej podobają mi się uliczne spektakle.. takie niespodziewane zupełnie.. nagle na środku deptaka koleś wskakuje na śmietnik i robi przedstawienie.. tłum staje na pięć minut.. śmieje się, bije oklaski..i dalej drepczą..a Pan stojący na śmietniku zarabia w 5 minut 50 funtów :)) ..

·
Registered
4,452 Posts
9 - urban, miejskość, to jest to! :) Nie ma 10, bo brakuje mi tego emocjonalnego, bądź czysto wizualnego efektu "Łał!" :D

·
Registered
Szczecin
14,648 Posts
Troszkę w prawo tak do sygnalizatora, byłoby bardziej miejsko i bez przepalonego nieba.

·
Registered
481 Posts
bardziej miejsko od sygnalizatora ??? boshhhh.. nie przesada już trochę ?
Chyba go źle zrozumiałaś.
Chodziło mu raczej o przesunięcie kadru w prawo i ucięcie lewej strony (mniej więcej do lewego sygnalizatora) - wtedy byłoby mniej przepalonego nieba i bardziej miejsko :)

·
Registered
Szczecin
14,648 Posts
Chodziło mu raczej o przesunięcie kadru w prawo i ucięcie lewej strony (mniej więcej do lewego sygnalizatora) - wtedy byłoby mniej przepalonego nieba i bardziej miejsko :)
Dokładnie to ująłeś jeżeli chodzi o przesunięcie kadru, natomiast z tą miejskością to zapomniałem emota, o takiego ;)

·
Registered
Szczecin
14,648 Posts
^^ Autobus też by wykadrował, w ogóle wykadrowałbym prawie wszystko poza dziewczyną w białych adidasach z reklamówką w ręku...nie, reklamówkę też bym wykadrował :lol:

·
Registered
8,897 Posts
Bardzo fajna scenka Ci wyszla, drazni mnie tylko niebo i troche ten czarny slup z prawej (zbyt ordynarnie wepchal sie w kadr:)) 9/10.

1 - 16 of 16 Posts