SkyscraperCity banner
1 - 9 of 9 Posts

·
Registered
13 Posts
Discussion Starter · #1 ·
w najbliższych godzinach warszawa przeżyje następny najazd oficjalnych delegacji z głowami państw lub co najmniej ministrami spraw zagranicznych na czele.. zbliża się warsaw summit - rada szczytu europy.

ze swojej strony chciałbym pochwalić się pewnym drobnym elementem, który na zlecenie pełnomocnika ministra spraw zagranicznych ds. przygotowania i organizacji szczytu rady europy przygotowaliśmy jako simdesign:

na stronie http://warsawsummit.pl pod zakładką prezentacja 3d można wirtualnie pospacerować po warszawskim trakcie królewskim.

wersja light obejmuje wyłącznie plac zamkowy, wersja full odwzorowuje również krakowskie przedmieście, nowy świat, plac piłsudskiego oraz skyline warszawy widoczny z wieży kościoła świętej anny.

summit site in 3d została wydana przez msz na bardzo elegancko wyglądającej płytce cd i w takiej formie ma być rozdawana bóg wie komu Smile

zapraszam w imieniu kolegów oraz swoim własnym..

·
Your brain controller
7,853 Posts
Nie dopracowany jeszcze strasznie tel pugin ale możliwosci ma wielkie.

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
Dajcie mi spokój z tym szczytem. Od rana wyją radiolki, nie było sygnalizacji przez pół dnia na skryżowaniu JP2 i Grzybowskiej więc gwizdali tak że jeszcze mnie uszy bolą. Pozatym cały czs cos trąbiło! I jeszcze ten hałas spod palacu.. :bash:

·
Banned
2,496 Posts
jak widze co sie tam dzieje to przypomina mi to dawne czasy PRLu jak do warszawy przyjazdzal brezniew a polska mlodziez robila parady razem z swoimi przyjacielami z DDR ,zwiazku radzieckiego i czechoslowacji.
Wtedy tez bylo pelno kolorowych flag ,wesolej mlodziezy i pelno balonikow.A roza thun przypomina mi jakiegos dzialacza PZPR'u od spraw propagandy i stosonkow polsko radzieckich.Ciekawe ile jej Unia z placi za ta kolorowa propagande.

ps.I prosze mnie zle nie rozomiec.Jestem za polska w unii. Ale poprostu nie lubie takiej "totalitarnej" propagandy...bo "dobre" zeczy propagandy nie potrzebuja i zawsze jet to podejzane ,jak ktos musi cos takiego robic...
Trzeba byc w Unii z otwartymi oczami i patrzec na to wszystko racjonalnie ,a nie patrzec na unie nacpany kolorowymi paradami...

·
Registered
1,327 Posts
Dziki REX said:
Nie dopracowany jeszcze strasznie tel pugin ale możliwosci ma wielkie.

Plugin wykorzystuje modele wieżowców pokazywane już kiedyś na naszym forum (simdesign.pl) zbudowane dla potrzeb Flight Simulator. Można "przejść" się i z bliska obejrzeć TPsę, PKiN, WFC czy IC. Ciekawe - mam nadzieję że już wkrótce któś pokusi się o opracowanie takiej wirtualnej mapy Warszawy (przynajmniej jej centralnych części).

@ markus możesz mi wierzyć że jest spora różnica pomiędzy propagandą PRL-u którą doskonale pamiętam a propagandą UE. BTW nie umywa sie ona do propagandy w USA.

·
Banned
2,496 Posts
Paolo said:
Plugin wykorzystuje modele wieżowców pokazywane już kiedyś na naszym forum (simdesign.pl) zbudowane dla potrzeb Flight Simulator. Można "przejść" się i z bliska obejrzeć TPsę, PKiN, WFC czy IC. Ciekawe - mam nadzieję że już wkrótce któś pokusi się o opracowanie takiej wirtualnej mapy Warszawy (przynajmniej jej centralnych części).
na takiej wirtualnej mapie mozna by bylo dobze zobaczyc z kad jest najlepsza perspektywa na robienie zdjec skajlanu.....

·
Registered
13 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Paolo said:
mam nadzieję że już wkrótce któś pokusi się o opracowanie takiej wirtualnej mapy Warszawy (przynajmniej jej centralnych części)
jeśli tylko znajdziemy sponsora - wkrótce może oznaczać przyszły miesiąc :)

niestety - wymaga to niemałej pracy a ta jest w cenie.

markus1234 said:
na takiej wirtualnej mapie mozna by bylo dobze zobaczyc z kad jest najlepsza perspektywa na robienie zdjec skajlanu.....
obiecuje zrobic coś takiego korzystając z własnej - developerskiej licencji cult3d. potrzebuje na to jednak trochce czasu a tego ostatnio cos niewiele :)

1 - 9 of 9 Posts