SkyscraperCity banner

28841 - 28860 of 28901 Posts

·
Registered
3,943 Posts
Dzisiaj w Wyborczej / Twu !! lewackie wypociny o tym szajsie rodem z wstrętnej UE.:D;)

Wrrrrr!!! Jeszcze mnie rence piekom!!!!:D

Nie moge !!! Nie mogę na niego paczeć i na to co zrobił tej naszej ukochanej, jedynej stolicy.

·
Registered
4,823 Posts
O 21:40, jak ktoś będzie w okolicy, zapowiadają fajerwerki. ;)

A na FB konkurs - za zdjęcie Złotej do wygrania obiad dla 2 osób w "luksusowej restauracji". :)

·
Registered
10,654 Posts
Gdy wczoraj wieczorem przechodziłem to tradycyjnie paliło się jedno piętro. Czyli wszyscy czekali z przeprowadzką do oficjalnego otwarcia.:troll:

·
Registered
4,823 Posts
To jeszcze tak uzupełniająco, ten jeden, symboliczny kadr... ;)

Stało się! Jeffrey Stonger – prezes Amstar w Europie, Daniel Libeskind oraz Michał Skotnicki – prezes BBI Development oficjalnie otworzyli ZŁOTĄ 44.

W budynku zostały sprzedane już wszystkie mieszkania 60-metrowe od strony centrum, dowiedział się Eurobuild CEE.

·
Registered
3,943 Posts
Kto by chciał zobaczyć wystawę szkiców Daniela nie ruszając dupencji z przed komputera, nie wychodząc z domu, biura aby się nie spocić, czy może ma za daleko do Warszawy....!!???:D

Nikt!!??? Nikt nie jest zainteresowany....????
I słusznie bo wystawa to kompletna kiła-mogiła, ledwie kilka bohomazów. Wszystko można na jednej focie pokazać.
Proszę, proszę.....oto kilka moich z pod pachy.:D

To tyle by było tego zamieszania czyli zawracanie d....!

Jedyne zadość uczynienie za zmarnowaną kasę na bilety to, to, że można było dostać plakacik z bohomazem mistrza. Jeszcze nie rozpakowałem.:D

28841 - 28860 of 28901 Posts