SkyscraperCity banner

1841 - 1860 of 1866 Posts

·
Iroquois of Europe
Joined
·
9,827 Posts
A może od razu salon Porshe. Poleciałeś trochę z tym Dolce Gabana.
Czy nie chciałbyś aby Warszawskie ulice wyglądaly tak https://i.imgur.com/xZfB9f9.jpg
,a nie tak
https://i.imgur.com/gpH2oaO.jpg

Swoją drogą polecam obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=Ie1XuGYAVIY

Mówiąc, że jesteśmy sto lat za murzynami odnoszać się do naszej przestrzeni publicznej, na prawde obrażamy murzynów
Masz wiele racji, chociaż sklepów HiM na Drottninggatan w Sthlm jest kilka i są zlokalizowane w domach handlowych podobnych do warszawskiego DTC. ;)
 

·
Registered
Joined
·
4,823 Posts
https://tech.wp.pl/orange-otwiera-nowoczesny-smart-store-w-srodku-bogata-oferta-i-serwis-naprawczy-od-reki-6263055384995969a

Otworzył się Pomarańczowy Salon:

Salon w centrum Warszawy obsłuży do 900 klientów dziennie. Orange kładzie w nim duży nacisk na promocję oraz sprzedaż akcesoriów do smartfonów oraz konsol. Smart Store został podzielony na trzy sekcje: Dom, Rozrywka oraz Firma.

Nowością w Smart Store Sezam będzie serwis telefonów komórkowych, który powstał we współpracy z firmą CTDI. Klienci będą mogli dokonać większości napraw od ręki, bezpośrednio w salonie, bez konieczności umawiania kuriera, rozstawania się z telefonem na kilka dni oraz wypełniania formalności. Naprawy wykonają pracownicy serwisu autoryzowanego przez większość producentów sprzętu. Będzie można tu również dokonać napraw na podstawie gwarancji lub rękojmi producenta.
 

·
Registered
Joined
·
2,144 Posts
Nie takie tymczasowe instalacje palono i demontowano w Warszawie. Może jakiś wrażliwy na estetykę aktywista ściągnie i ten mini banerek :D
 

·
Registered
Joined
·
539 Posts
Żebyś wiedział. Sam ilekroć na to patrze mam ochotę to zerwać i na tej stalowej lince za.... uszy powiesić decydenta który to klepnął :eek:hno:
 

·
evertonfans
Joined
·
3,146 Posts
1841 - 1860 of 1866 Posts
Top