SkyscraperCity banner

2901 - 2920 of 2930 Posts

·
Wizzard
1,338 Posts
Przprszm, a jaki jest ze strony Miasta problem w wysłaniu tam strażników miejskich sztuk jeden albo dwa, wyposażonych w telefon komórkowy z numerem do firmy zajmującej się wywozem nieprawidłowo zaparkowanych samochodów na lawetach?

·
Rah'ma'dul
12,068 Posts
czyli ani ZDM ani PKO nie chcą tego terenu :D świetnie
Osoba odpowiadająca w mediach społecznościowych mocno się mija z prawdą, co widać po wklejonej przeze mnie mapie. Wjazd od ul. Widok = ZDM, potem dopiero PKO.

Ale ok, nikt nie chce, to rozłożę stragan. Będę sprzedawał zimowe sandały i białe skarpety, w końcu ziemia niczyja. :cheers:

·
Registered
70 Posts
Jest przepis zakazujący parkowania z dala od krawędzi jezdni. Założyliby 3 razy żółwie, po 400 skasowali i po problemie.

·
Registered
260 Posts
Straż miejska robi porządek pod Rotundą. Dziki parking zniknął z centrum

(...) Smyk relacjonuje, że od poniedziałku funkcjonariusze interweniowali pod Rotundą jedenaście razy. Na jedno auto założono blokadę, w pozostałych przypadkach funkcjonariusze odnotowali niepoprawne parkowanie. Do właścicieli pojazdów zostały skierowane pisma z wezwaniem do ustalenia, kto parkował w niedozwolonym miejscu. Te osoby zostaną ukarane mandatami.
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25483636,straz-miejska-robi-porzadek-pod-rotunda-dziki-parking-zniknal.html?fbclid=IwAR05tpB1iKytRyHRZKKxrIxRcTLiD4D_oVOvlDgtlVe9kVYwyMsb18mpETw

·
Registered
65 Posts
Jest coś dla miasta - piękny ładny budynek; i coś dla ludzi - czyli przestrzeń do zaparkowania.
Naprawdę zgrabnie to wyszło.

·
roiretsnôM
6,733 Posts
Byłem wczoraj w Rotundzie pierwszy raz od otwarcia - ciastka w kształcie budynku są drogie, ale przepyszne. Kawa bardzo dobra, wystrój w środku robi pozytywne wrażenie :)

Zrobiłem minikulinarną relację na moim insta Wolter Zażera, jest w highlighcie i we wrzutce ze zdjęciami.

Samochody żadne nie stały, przez dobre pół godziny na miejscu koczował patrol SM. Nawet, kiedy odjechał, przy Rotundzie nikt nie stanął. Czyli ludzie się uczą ;)

2901 - 2920 of 2930 Posts