SkyscraperCity banner

2921 - 2930 of 2930 Posts

·
łódź cannot into airport
4,236 Posts
Pisałem już to wcześniej podczas budowy i mogę to napisać także teraz po skończeniu - wyszło strasznie przaśnie, typowo "po polsku".

Forma nietypowa, można było użyć lepszych materiałów (zaokrąglone szkło), by uczynnić całą konstrukcję lekką, przejrzystą i o wiele bardziej atrakcyjną wizualnie. Otoczenie to polski standard, czyli obrzydliwy betonowy dramat z dziadoparkingiem na czele.

Dla mnie to 3/10, zmarnowany potencjał. Jest wiele przykładów skąd można było czerpać inspiracje (Apple, Apple, Apple), by wyszło to zajebiście, a nie tak jak... zawsze. Szkoda, zestarzeje się to okrutnie szybko.

·
Registered Polishman
4,071 Posts
Muszę powiedzieć, że byłem lekko sceptyczny wobec tej przebudowy ale powstało naprawdę fajne, przytulne i ogólnodostępne miejsce. Zgodnie z hasłem spotykamy się pod Rotundą. No to teraz także "w Rotundzie". Na pewno będę zaglądał. Rozmawiałem z parą turystów z Francji i szczególnie podobał im się widok na miasto. Jak dla mnie brawa.

·
BANANED BY VOLT CENTERTEL
4,303 Posts
To, że ten wewnętrzny cylinder nie ma giętego szkła tylko łamane prostokątne tafle to wiocha na potęgę. Skoro Rotunda - to co się da powinno być w tych kształtach.

·
Registered
32 Posts
Mimo, że nie jestem miłośnikiem ściany wschodniej oraz samej rotundy to muszę przyznać, że jej modernizacja oraz budowa nowego wieżowca za nią daje pozytywny efekt. Na żywo wygląda to jeszcze ciekawiej.

2921 - 2930 of 2930 Posts