SkyscraperCity banner
1 - 20 of 91 Posts

·
Semper Invicta
26,721 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
FRW w składzie kilku osób udaje sie w dniu jutrzejszym na eskapadę fotograficzną po Nowej Pradze. Czyli Wileńska, Stalowa, Inżynierska bez tajemnic. Jeśli ktoś jest chętny do przyłączenia się to startujemy o 16:00 spod Wileniaka.

---------------------------------------
Prośba do modów o niewykasowywanie wątka do dnia jutrzejszego do godz 16:00 - później delete

·
Civil engineer
2,854 Posts
Kurczę, pracuję do 17:00... :( gdyby nie to, chętnie bym dołączył. Na Pragę trafiłbym dopiero koło 18:00 i już raczej Was nie znajdę :(

·
BESTER
123 Posts
Życzę udanej fotorelacji, bo rozumiem, że to jest jeden z celów wycieczki. gdyby nie ta godzina, chętnie przeszedłbym się z Wami z okazji z zainteresowania moją okolicą i spotkania się z "przyjaciółmi z FPW". Już wyobrażam sobie adekwatne do innych planów zagospodarowania plan na Naszą Pragę :) pozdrawiam.

·
Semper Invicta
26,721 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć efekty waszej wycieczki?:)
Jak chłopaki zechcą zapstowac efekty. Było ciekawie. 10 osób na kilku podwórkach wyziwzka, butelki i jabłka lecące w naszą stronę. Zakończyliśmy w Saturatorze, Hydrozagadce i Zwiąż Mnie... Właściwie byc może chłopaki jeszcze się wiążą... Zapraszamy na przyszłośc.

·
Rah'ma'dul
13,504 Posts
Jak chłopaki zechcą zapstowac efekty. Było ciekawie. 10 osób na kilku podwórkach wyziwzka, butelki i jabłka lecące w naszą stronę. Zakończyliśmy w Saturatorze, Hydrozagadce i Zwiąż Mnie... Właściwie byc może chłopaki jeszcze się wiążą... Zapraszamy na przyszłośc.
Demo :D - reszta w środę w moim wątku o spacerach na kąciku Miasta Polskie:

·
Registered
3,499 Posts
pierwsze ze Szwedzkiej/róg Strzeleckiej, a drugie pewnie z Równej

·
Robert
9,876 Posts
Super .Kimat Pragi jest niesamowity kiedy łazi się po nie znanych miejscach .Wesoło było.
Komentarze i zachowanie prażan są czysto kabaretowe:lol: Trudno to opisać .Kto nie był niech żałuje.Kamienice i ludzie którzy tam mieszkają robią wrażenie :D
Zdjęć było mnóstwo,świetna pogoda i piwko po eskapadzie w zagłębiu klubowym Pragi.Najwytrwalsi po tym praskim maratonie wracali nad ranem.

a oto ulice które zbadaliśmy
ul Wileńska 5,7,9
ul.Inżynierska 8,6 [remiza trmwajów konnych]
ul.Mała
ul.Konopacka
ul.Stalowa 25,29
okolice pętli tramwajowej
ul.Równa
ul.Szwedzka i okolice d.Polleny
fragment ul.Strzeleckiej
ul.Kowieńska
ul.11 listopada

·
Registered
2,969 Posts
na początek sztuka praskiej ulicy, dobrze obrazuje stan umysow spotkanych przez nas ludzi

podwórka na wileńskiej

to haslo pisze sie tam zlotymi literami, inzynierska

ul Mała

reklama pasty do butow na Małej, najbardziej przyjaznej ulicy warszawy

przy Stalowej

·
Registered
2,969 Posts
kolejna wycieczka bedzie po starej pradze i szmulkach, bardzo podobny klimat po sasiedzku. W sobote lub niedziele na przelomie lipca i sierpnia

·
Registered
31,984 Posts
kolejna wycieczka bedzie po starej pradze i szmulkach, bardzo podobny klimat po sasiedzku. W sobote lub niedziele na przelomie lipca i sierpnia
Czyli koło 1 i 2 sierpnia. Jak wypali i jakiś inny wyjazd się nie przytrafi to może podjadę, w końcu mam niedaleko ;)

·
Semper Invicta
26,721 Posts
Discussion Starter · #20 ·
Czyli koło 1 i 2 sierpnia. Jak wypali i jakiś inny wyjazd się nie przytrafi to może podjadę, w końcu mam niedaleko ;)
1 sierpnia z wiadomych względów odpada... Najlepszym rozwiązaniem jest sobotnia, niedzielna eskapada. w tygodniu przyjemnie, ale w te kilka godzin niewiele się schodzi...

Cichus - reklama pasty Dobrolin - mistrzostwo - zapewne cyknąłeś wówczas jak się sam zapuściłeś w te podórka na Miłej...

1 - 20 of 91 Posts