SkyscraperCity banner

11761 - 11780 of 11782 Posts

·
I co ja mogę?
2,687 Posts
Dziś zauważyłem coś co mnie zaciekawiło w tym budynku, otóż ma chyba te samą przypadłość co ZT czyli... ogrzewanie gazowe. Ciekaw jestem czemu w ścisłym centrum wybrano ten sposób ogrzewania zamiast z miejskiej sieci ciepłowniczej. W efekcie cały budynek, choć piękny, wyglądał jak komin (ilość pary ze spalania gazu spora).

·
Registered
922 Posts

·
Registered
404 Posts
Są jakieś dane co do ilości mieszkań do których wprowadzili się już lokatorzy? Hm, ciekawe ile ze sprzedanych to jedynie czyjaś lokata kapitału która przez większośc czasu będzie niezamieszkała.

·
Registered
922 Posts
Na parterze Cosmopolitana powstaje lokal gastronomiczny "city SAM".
https://cosmopolitan.waw.pl/news/city-cosmopolitan/

Jest to kolejny punkt na mapie Warszawy, po SAM-ie z Powiśla, wykreowany przez dwie pasjonatki zdrowej kuchni: Jolantę Serwińską i Małgorzatę Kusina-Doran. Koncept „city SAM” ma być odpowiedzią na potrzeby ludzi pracujących lub mieszkających w centrum, którzy mają mało czasu, aktywnie pracują zawodowo, ale mimo to chcą zdrowo i smacznie się odżywiać. Korzystając z wieloletniego doświadczenia właścicieli lokal będzie oferował całą gamę aromatycznych, smacznych i ciekawych dań bazujących na zdrowych, domowej roboty składnikach, pieczywie z własnej piekarni oraz warzywach od lokalnych rolników.

·
Registered
2,017 Posts
Morrisie.... zarąbiste zdjęcia. Jestem Ci za nie niebywale wdzięczny. Przepiękne ujęcia, które powinny trafić na pocztówki i do albumów. Szkoda, że takich nie ma w albumach prezentujących Warszawę. Takie fotki powinny znaleźć się na bannerze oraz na f. międzynarodowym.

·
Registered
97 Posts
Warto przypomniec ze w nastepnym tygodniu konczy sie wystawa Fangora na 42 pietrze. Wstep bezplatny. A wejsciowki polecam juz o 14 w recepcji odebrac

11761 - 11780 of 11782 Posts