SkyscraperCity banner

1501 - 1516 of 1516 Posts

·
,
3,933 Posts
Miałem okazję odwiedzić ten budynek, w środku robi wrażenie,
hol jak dla mnie jest trochę przytłaczający, może jak roślinność podrośnie to się zmieni.

·
Registered
2,183 Posts
Union Investment bierze Senatora

Ghelamco sprzedało warszawski biurowiec Senator. Nabywcą jest fundusz Union Investment Real Estate – poinformowała spółka w komunikacie.

Jak podaje Puls Biznesu nowy nabywca przejął budynek za ok.120 mln euro. Senator zlokalizowany jest przy ulicy Bielańskiej 12 w Warszawie. Budynek uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie w lipcu 2012 r. i dostarczył na rynek łącznie 25 tys. mkw. powierzchni biurowej.

http://www.thecity.com.pl/Biura/Wiadomosci/Union-Investment-bierze-Senatora

·
Registered
296 Posts
Union Investment bierze Senatora

Ghelamco sprzedało warszawski biurowiec Senator. Nabywcą jest fundusz Union Investment Real Estate – poinformowała spółka w komunikacie.
a ja bym chciał, aby kupił go Ktoś.... Ktoś Wielki, Kto zburzy ten kiczowaty paskuty w złym guście postawiony klocek. Ktoś, Kto tego dokona, niezaleznie jak sie nazywa, będzie Wielki!

·
Banned
8,060 Posts
budynek jest dosc ladny tylko te chromowane kolumny bardzo szpeca wyglad....I jeszcze rudere obok winni doprowadzic do porzadku...to porazka ze taki zabytek nadal jest w takim stanie w centrum zabytkowym miasta.

·
WiFi na 4 kreski
9,048 Posts

·
Registered
1,030 Posts
Niestety po latach ten budynek nie zyskuje, a traci. Dziś widać jakim wielkim błędem była rezygnacja z odbudowy Banku Polskiego.

1501 - 1516 of 1516 Posts