SkyscraperCity banner
1 - 20 of 32 Posts

·
Registered
1,357 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Dzis spontanicznie razem z marianem postanowilismy obcykac troche zapomniane Srodmiescie Poludniowe, Okolice Pl. Trzech Krzyzy i Sejmu.
Oto nasza wyprawa moim aparatem - na fotorelacje mariana oczekujcie jeszcze tego wieczoru :)

·
Banned
1,518 Posts
swietne! Wreszcie jakies zdjecia nie pokazujace poraz 18374845 tych samych ujec wiezowcow a sama tkanke miejska - czyli to co w miescie jest najwazniejsze.

·
Homo Skyscraperus
22,141 Posts
Rondo 1 wyglada jakby mialo elewacje Novotelu :)

ale bardzo mile zdjecia... tylko pogoda:p

·
Registered
3,149 Posts
Piękne te zdjęcia. Nie wiedziałem że w Warszawie tyle kamienic tak pięknych sie zachowało. Wszyscy tylko mówią jaka to ona nie jest brzydka. A ona jest piękna!!!

·
Registered
3,825 Posts
Wlasnie dlatego trzeba takie zdjecia promowac, co by ignorantom wytracac "argumenty" z reki. Uwielbiam poludniowe srodmiescie. Z reszta niektorzy i tak beda pisac, jak to be jest w warszawie.

·
d. marian1989
2,242 Posts
No to teraz moja częśc :)
Miałem zakłada odrębny thread, ale stwierdziłem, ze nie ma co zaśmiecac forum, skoro tematyka, wycieczka i obiekty właściwie te same :).

No to jedziem:

Europa?

Jeszcze niedokońca :)

Jak nie Europa, to może Ameryka?

obrót o 180 st...

eee... Azja bardziej ;)

cd niebawem n

·
Register User
1,688 Posts
Warszawa jest miastem dla mnie bardzo specyficznym. na jednych fotkach żygac sie chcve po prostu, a na drugich tak oko cieszy ze nie mozna sie oderwac. Jednym słowem miasto kontrastów:)

·
Ave Silesia
2,209 Posts
^^dokładnie 100% racji. Śródmieście południowe jest moim zdaniem najpiękniejszym miejscem w Warszawie. Nareszcie dostaliśmy zdjecia które zawierają w sobie coś wiecej niz tylko wieżowce...

1 - 20 of 32 Posts