SkyscraperCity banner

1 - 20 of 20 Posts

·
Registered
1,570 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Wycieczka byla udana chociaz nic nie zalatwilem w kwestii naszej forumowej wycieczki. Niestety czlowiek ,z ktorym mialem sie porozumiec byl niedostepny. Trzeba bedzie sprobowac w inny sposob. Na oslode pare fotek.

ps. sory za jaosc, wial straszny wiatr , pogoda byla slaba.

·
Iroquois of Europe
9,856 Posts
Olek nie bądź taki skromny. Fotki są :eek2::eek2:
Ja chcę więcej! :D

·
mostowniczy
340 Posts
zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze...

Świetne widoki, świetne zdjecia

PS. nie miałes lęku wysokosci? ;)

·
Registered
2,356 Posts
Dzięki za fotki!
Bardzo w cipkę są :)
Juz się nie mogę doczekac kiedy przyjadę osobiście do Warszawy i pozwiedzam.

·
Moderator
8,150 Posts
Fotki są bardzo OK, nie ma co narzekać na jakość, tylko ich ilość jest niezadowalająca ;):D
Pozostaje mieć nadzieję że za jakiś czas też będziemy mieli możliwość pofocenia z tej perspektywy :wink2:

·
Registered
903 Posts
Apologies

Sorry, nie mogłem się urwać od obowiązków służbowych. I tak siedziałem wczoraj do 19:00.

·
Registered
1,570 Posts
Discussion Starter · #11 ·
chaladia said:
Sorry, nie mogłem się urwać od obowiązków służbowych. I tak siedziałem wczoraj do 19:00.

nieszkodzi , nadrobisz gdy zorganizujemy nasza wycieczke ;). Mialem nadzieje jednak na spotkanie z panem Piotrem Starkiem, ale jednak byl nieuchwytny :(

·
Registered
8,887 Posts
Jakosc swietna, pogoda tez super, wiatru na zdjeciach nie widac ;) Piekne fotki, wielkie dzieki, mam nadzieje, ze zrobiles wiecej i niedlugo sie pojawia :)

·
Registered
12,979 Posts
koparka mi opadla :D ;)

·
Inwestor
2,629 Posts
Witam ,

dzięki Olku za relację , ale nie wygłupiaj się i daj więcęj fotek i może jakaś obszarniejsza relację pisemną byś zrelacjonował ? Jak , gdzie , na którym piętrze byłeś , co o której z kim ?

Jak widzę muszę wrócić do miasta i ową wycieczkę zorganizować ( nawet YASIOO 7 pisał , że może załatwić dodatkowe 15 osób ) bo jak mnie nie ma to nic się nie kręci .

Chciałbym pogłoski o mojej forumowej śmierci zdementować :) , wracam do miasta po 01.08.2005 .

Pozdrawiam z Gdynii
Zbyszek

·
Homo Skyscraperus
22,114 Posts
czytam pierwszy post.... ehhh znow ten sam avatar.... mylisz sie z innymi :p moze lepiej zmien :)

·
Registered
3,982 Posts
Lord Silent said:
Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post na tym forum.

Moim zdaniem bardzo dobre zdjęcia Olka.

Pozdro

Moim zdaniem bardzo dobry jest ten Twoj pierwszy post.

Witamy nowego forumowicza :)

OlekD zostal chyba jakims ministrem Michau, pewnie jakas koalicje zalozyli o nazwie "Zdjecia pokaze kiedy indziej" :D

·
Moderator
4,151 Posts
Bardzo fajne fotki Olku - pewnie wrażenia niezapomniane ( w końcu byłeś tam jako pierwszy z NAS :) ) . Jeśli masz więcej fotek , to zapodaj je na forum .

1 - 20 of 20 Posts