SkyscraperCity banner

Czy weźmiesz udział w akcji?

• TAK

Votes: 27 55.1%
  • Na pewno

Votes: 7 14.3%
  • Wezmę

Votes: 15 30.6%
181 - 200 of 326 Posts

·
Rah'ma'dul
13,240 Posts
by coś więcej z RAW-a wyciągnął

Oczywiście każdemu uczestnikowi sobotniej akcji z łopatą mogę wysłać na priv zdjęcie w pełnej rozdzielczości.
Wyślij, zobaczymy co w Lightroom mi wyskoczy :)

• Like
Reactions: KrzychuEP

·
WUNGIEL
4,127 Posts
Discussion Starter #184
Ach ten pierwszy punkt :)
Jakby pytali, to olaliśmy pas włączeniowy z S2, bo on się kończy, a chodzi nam przede wszystkim o połączenie Ursynowa z Wilanowem, które na dniach będzie gotowe ;)

·
Registered
5,704 Posts
grila można by na barce zrobić - na wodzie bezpiecznie a i towar już zgromadzony - tylko kiełbasy i piwo donieść :)

no i dogadać się z Kayakiem by podwodę zapewnił - jakby barka była nie przy brzegu a przy podporze nurtowej.

821427

·
Registered
4,962 Posts
Dopiero teraz zauważyłem tą zacną akcję. To może powtórzymy coś podczas otwarcia S2 ? Aż tak daleko do Was nie mam ;)
Pytanie kiedy będzie to otwarcie. 22 to wtorek. Nadal nie wiadomo czy to będzie rano, czy w południe czy późną nocą. A może to będzie zupełnie inny dzień. Myślę, że w ciągu najbliższych 2 tygodni wiele się wyjaśni. Jakby były godziny nocne to chyba sam się chętnie na to otwarcie wybiorę.

·
Registered
1,807 Posts
Nawet jak otwarcie będzie w ciągu dnia to spotkanie trzeba zrobić wieczorem, bo inaczej prawie nikt nie przyjdzie. Ja jestem za grillem, bo to zawsze trochę ciepła z grilla i z żarcia :D Tutaj przy/pod wiaduktem też jest dobra miejscówka, bo:
-kameralnie
-ochrona przed deszczem/śniegiem
-szum ekspresówki i tudu dylatacji :D
-dojście ścieżką na most, żeby popodziwiać :D
821528

·
WUNGIEL
4,127 Posts
Discussion Starter #188
Dzień po:

Potrzebny ochotnik który ma najbliżej do konserwacji :)
Koło napisu jest nadmiarowa żarówa, można przełożyć.
A jak będzie trzeba to możemy zamówić zapas na podmiankę żeby z napisu nie zabierać.

Dostrzegłem na wylocie, niechciałomisię przekładać za dnia bez kamuflażu :)

·
Registered
35 Posts
Ja w szarej kurtce, operator puszki ze szprajem :)

Blisko to ja mam (w kwestii konserwacji). Gorzej z czasem.
Także ewentualnie dawaj znać.

·
Rah'ma'dul
13,240 Posts
Ja w szarej kurtce, operator puszki ze szprajem :)
Też nieco malowałem, np tę linię zewnętrzną na żółto. Potem miałem zabawę by rozpuszczalnikiem akrylowym zmyć ją z butów i palców haha

• Like
Reactions: Wogy and Lombat

·
Homo Podlachiae
2,565 Posts
Jakby pytali, to olaliśmy pas włączeniowy z S2, bo on się kończy, a chodzi nam przede wszystkim o połączenie Ursynowa z Wilanowem, które na dniach będzie gotowe ;)
Brak pasa włączeniowego, to w ramach akcji:
NIE DLA TRANZYTU PRZEZ MIASTECZKO WILANÓW!
;)

PS. Ja stoję piąty od lewej, w czarnej kurtce.

·
Registered
70 Posts
Szacunek i gratulacje!!

Czy ktoś natknął się na jakiś odzew na tą akcję w mediach?

·
Registered
980 Posts
Czy ktoś natknął się na jakiś odzew na tą akcję w mediach?
Bo to trzeba było zaprosić tefaueny i tefaupe warszawa ;-) zanim się happening dokonał. Teraz co najwyżej można wysłać foty na kontakt24 i do tvpwarszawa.

·
WUNGIEL
4,127 Posts
Discussion Starter #196
Możemy zrobić w czwartek wieczorem (termin rady miasta) uroczyste otwarcie połączone z zasadzeniem lamp RGB. Właśnie przyszły. Są też białe spraye.

W porównaniu do tych pierdziawek można powiedzieć, że robią wrażenie. Zobaczę jutro jak świecą.
A mam jeszcze jedną małą kulkę w tym pudełku.

·
WUNGIEL
4,127 Posts
Discussion Starter #197 (Edited)
Podsumowanie finansowe:

Zebrano: (potwierdzone wpłaty, niepotwierdzone idą na drona)
1267.5 PLN +100 PLN Lombat
Wydano:
@bronco10
5x spray żółty: 51 PLN
24x lampa fi10 151 PLN
Wózek+kreda: 100 PLN
@Lombat
8x lampa fi 10: 50 PLN
2x lampa fi 20: 50 PLN (czekają na zasadzenie)
3x spray biały: 60 PLN (czeka na ewentualne użycie)
@FragMaster sznurek: ??

Łącznie wydano:
462 PLN

Pozostało:
905.5 PLN

Czekam na kreatywne propozycje jak dalej wykorzystać ten fundusz :)
Nie musi być na Wilanowie, ale musi być niedasizm.

Możemy się wstrzymać do końca robót na stykającym się ze 130 fragmencie robót Astaldi, może będzie trzeba kupić trochę "grubego" materiału aby uciąglić przejście.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WPŁATY I ZA UDZIAŁ W AKCJI

·
Registered
5,704 Posts
proponuję zasadzić choinkę na środku zbiornika retencyjnego - i każdy chętny mógłby na niej zawiesić bombki i ew kartki z życzeniami do św Mikołaja / miasta / dzielnicy (niepotrzebne skreślić).

ew jakieś ledowe girlandy w własnym zasilaniem na brzózkach

·
Rah'ma'dul
13,240 Posts
Nie musi być na Wilanowie, ale musi być niedasizm.
Też bardzo się cieszę, że akcja się udała, mobilizacja forumowa $$$ i obecności na happeningu zadziałała. Budujące!

Co do innego niedasizmu, to moją propozycją jest Ursynów i skrzyżowanie Gandhi z Płaskowickiej. GDDKiA chciała udostępnić kierowcom możliwość skrętu w lewo w Płaskowickiej na wschód, ale Twoje ulubione biuro nakazało skasowanie tego skrętu i mamy 2 pasy prosto. Mało to dla mnie logiczne.

Inny niedasizm to znów Wilanów i brak zaprojektowanego mostka rzeczki Wilanówka dla ruchu lokalnego/rowerowego/pieszego. Niezrozumiałe dlaczego go brak.

181 - 200 of 326 Posts