SkyscraperCity banner
1 - 20 of 29 Posts

·
Registered
21 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam,

Używając świetnych fotek jakich znalazłem na tym forum zrobiłem króciutki filmik (1:30) o Warszawie. Filmik waży 16mb. Osobiście nie jestem nawet z Warszawy, ale miasto mi się podoba i trochę mi się nudziło więc jak ktoś chce to może sobie ściągnąć i ocenić. :)

Przepraszam tych których nie wymieniłem pod koniec filmiku ale niewiedziałem kogo autorstwa były niektóre zdjęcia

http://individual.utoronto.ca/mistrzu/Warszawa.mpg

Pozdrawiam

·
Moderator
8,171 Posts
Niezłe, niezłe :eek:kay: W sumie lepsza reklamówka W-wy niż te oficjalne robione przez tzw. "fachowców" ;) I nawet jedno moje zdjęcie się tam zaplątało ;):D

·
Banned
5,312 Posts
Dobre!
Jestem pod wrazeniem!

·
Registered
21 Posts
Discussion Starter · #13 ·
filosss said:
No panie kolego:) Piekna sprawa - prosze o dane jakim programikiem takie cuś można stworzyć z miłą chęcią coś bym skleił ze swoich zbiorów.
Ulead Video Studio 8.0 :)

·
Registered
4,158 Posts
No super jest ten filmik - podkład muzyczny także dobrze dobrany ( Noon utwór "Warsaw" z płyty "Bleak output" się kłania :) ) .

·
senior assistant designer
1,426 Posts
Poezja... W zyciu tak nie zatesknilem za Warszawa jak po tym filmie... Mistrzu, podobny filmik o moim rodzinnym Krakowie poprosze. Bede mial ulubione miejsca w komplecie :)

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
Super!! Zrób lepszą jakośc i wyeliminuj te szelesty i wal do biura promocji miasta. Jak dla mnie rewelacja, choc mogło by byc jeszcze więcej miasta i mnie starówki.

·
Registered
551 Posts
Mistrzu! Mistrzowski filmik!!!!!!!

A te szelesty są chyba celowo. Tak mi sie wydaje, taki efekt winylowej płyty jest super bo nawiązuje do starej, niezniszczonej, przedwojennej Warszawy. Podkład muzyczny jest świetny, współgra z pojawiającymi sie obrazkami.
Świetny film!

·
Registered
Warszawa
4,926 Posts
Szelesty sa zdecydowanie specjanie. Tak jak rdza na st. pl. Wilsona :)
Zanim wyslesz jednak do biura promocji to najpierw zapytaj o zgode autorow zdjec i wywal dziwne podpisy "zdjecia by zdzisiu". Albo po polsku, albo po angielsku, nie da rady na dwa baty w tym sporcie.

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
Też myślałem, że sa specjalnie, ale one nie brzmia jak z winylówki, tylko jak z konfliktu karty dzwiękowej z sieciową;)

1 - 20 of 29 Posts