SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 29 Posts

·
Registered
Joined
·
21 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam,

Używając świetnych fotek jakich znalazłem na tym forum zrobiłem króciutki filmik (1:30) o Warszawie. Filmik waży 16mb. Osobiście nie jestem nawet z Warszawy, ale miasto mi się podoba i trochę mi się nudziło więc jak ktoś chce to może sobie ściągnąć i ocenić. :)

Przepraszam tych których nie wymieniłem pod koniec filmiku ale niewiedziałem kogo autorstwa były niektóre zdjęcia

http://individual.utoronto.ca/mistrzu/Warszawa.mpg

Pozdrawiam
 

·
Banned
Joined
·
5,312 Posts
Dobre!
Jestem pod wrazeniem!
 

·
senior assistant designer
Joined
·
1,423 Posts
Poezja... W zyciu tak nie zatesknilem za Warszawa jak po tym filmie... Mistrzu, podobny filmik o moim rodzinnym Krakowie poprosze. Bede mial ulubione miejsca w komplecie :)
 

·
Pan od przyrody
Joined
·
3,246 Posts
Super!! Zrób lepszą jakośc i wyeliminuj te szelesty i wal do biura promocji miasta. Jak dla mnie rewelacja, choc mogło by byc jeszcze więcej miasta i mnie starówki.
 

·
Registered
Joined
·
553 Posts
Mistrzu! Mistrzowski filmik!!!!!!!

A te szelesty są chyba celowo. Tak mi sie wydaje, taki efekt winylowej płyty jest super bo nawiązuje do starej, niezniszczonej, przedwojennej Warszawy. Podkład muzyczny jest świetny, współgra z pojawiającymi sie obrazkami.
Świetny film!
 

·
Registered
Warszawa
Joined
·
4,974 Posts
Szelesty sa zdecydowanie specjanie. Tak jak rdza na st. pl. Wilsona :)
Zanim wyslesz jednak do biura promocji to najpierw zapytaj o zgode autorow zdjec i wywal dziwne podpisy "zdjecia by zdzisiu". Albo po polsku, albo po angielsku, nie da rady na dwa baty w tym sporcie.
 
1 - 20 of 29 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top