Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 33 Posts

·
Homo Skyscraperus
22,169 Posts
kurcze... marzne w pizamce i marzne... strasznie zimno... centralne wylaczyli... ja chce Twoje foty!! Mam sie przeziebic przez Ciebie?

·
Semper Invicta
26,868 Posts
Discussion Starter · #6 · (Edited)
I wedle obietnicy:) Sesja z przebojami bo w pewnym momencie zerwala sie mala ulewa troskzu mi obiektyw zaparowal a nie mialem go czym przeczyscic i od pewnego momentu fotki stracily troszke na jakosci

Foto w rozdzielczosci 1152 na 864

Tu wlasnie lunal "maly" deszczyk troszku obiektyw zaparowalo i od tej pory swiatla zostaly porozciagane na fotkach

Troszke pogoda byla nie bardzo ludzi szybko wywialo z Centrum. Zimno sie zrobilo - ale nastepne sesje beda bardziej udane.

·
Homo Skyscraperus
22,169 Posts
czekac bylo warto... przyjedz na sesje po Bydzi :p

dobranoc ;)

=====================edit===========

a niezasne jak nie skomentuje!!

1) ZLOTE TARASY!! ehhhh w nocy sa genialne!!

2) Zrobic cos z stacjami metra... wejscia ;] KICZ

3) Zakazac stawiac kisoki ruchu w tej formie jaka masz na focie... obrzydzaja mnie ;] zawse i wszedzie ;]

·
Registered
21 Posts
fotki jak zwylke ekstra :cheers: (już wędrują na dysk twardy) :)

strasznie razi blaszak i napis MarcPol pod samym PKiN. Jak byłem w lecie w Warszawie to własnie była zbiórka Triady pod tym blaszkakiem, i dziwiłem się jak mogli coś takiego postawić w takim miejscu.

·
Registered
4,176 Posts
Tak dają po oczach te fotki , że aż chyba dam im odpocząć i idę spać - zdjęcia spoko , ale według mnie światło jest za ostre na tych fotkach .

·
Banned
2,819 Posts
no co tu pisac...baaaaaaaardzo takim ludzia jak paolo ,michau i tobie dziekujmy za wysilek i aktualne zdiecia.!

ostatnie wieczorne jakie z wawy widzalem to fotki clerykucja 2 lata temu i pare zdjec z waszego spotkania forumowiczow...

szkoda ze niektore sa lekko zamazane i zaslepione tymi pomaranczowymi lampami..(ale to chyba nie twoja wina)

·
Registered
4,992 Posts

nienawidzę Pekina, ale na tej focie przez swoje dostojeństwo wygląda nawet nawet :D

aha i bardzo fajna fotka z marriotem wyszła!

·
Semper Invicta
26,868 Posts
Discussion Starter · #12 ·
nienawidzę Pekina, ale na tej focie przez swoje dostojeństwo wygląda nawet nawet :D

aha i bardzo fajna fotka z marriotem wyszła![/QUOTE]

PKiN ciekawie wyszedł:) które foto Mariottu?

A dziś jak pogoda pozwoli to zapewne udam się na sesję:) nawet do pracy statyw wziąłem coby do domu nie wracać:) Ale zobaczymy jak będzie...

·
Registered
4,992 Posts
o tym zdjęciu mówiłem:

ogólnie rzecz biorąc zauważyłem, że elewacja marriota lepiej prezentuje się nocą niż za dnia, gdzie jest trochę przyciemnawa, natomiast z intraco II jest odwrotnie, nieprawdaż ? ;P

·
Banned
2,819 Posts
MIKI said:
Co to ma być !!?? (te gazety na słupach)
polsko/warszawski dobrobyt...

na zachodzie trzeba kupic gazete ,a w warszawie dostaniesz ja na kazdym slupku za darmo :) "PRAWO i spradiewliwosc" dba o to osobiscie....

·
Semper Invicta
26,868 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Zdjęcia od wczoraj na serwerze - teraz chwila wolnego czasu w pracy to pomyslałem że skleje posta:) Stare Miasto wczoraj zaatakowałem:

Tutaj na Rynku Starego Miasta jakaś ekipka waliła w bębny i machała pochodniami:0 dośc fajny efekt wyszedł na fotosach

Skromny zbior ale mysle ze może się podobać.

·
Registered
4,176 Posts
Druga partia zdjęć świetna - bardzo mi się podobają ( szczególnie , że już nie bolą mnie oczy jak na nie patrzę :) ) .

1 - 20 of 33 Posts