SkyscraperCity Forum banner
1 - 11 of 11 Posts

·
ex Leshchoo
Joined
·
3,531 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam jakos trzeba dobrze wejsc na to forum :)

No to daje wlasne fotki, niestety w kwestii fotografii jestem mocno poczatkujacy, nie mniej coraz lepiej sobie imho radze :). Z racji tego ze fotki byly robione podczas wyjazow rowerowych to bez statywu niestety, jezdze po różnych miejscach, samotnie wiec sami rozumiecie... a i aparat nie najlepszy i wciaz manual nie dopracowany (ale to kwestia kilku wypadow jeszcze :) ) dosc gadania link:
milego ogladania zycze polecam druga strone szgolnie, z pierwszego zachod slonca na moscie grota, i ostatnia fote takze.

FOTKI
 

·
Registered
Joined
·
8,887 Posts
Witam nowego forumowicza i dziękuję za fotki, jest na czym oko zawiesić :) Warszawa nigdy wcześniej nie była tak obfotografowana na tym forum, zdrowie wszystkich forumowych fotografów :cheers:

Dobrze by było jakbyś postował zdjęcia bezpośrednio na forum, bo człowiek z natury leniwy jest... ;)
 

·
ex Leshchoo
Joined
·
3,531 Posts
Discussion Starter · #7 ·
hal ---> Tak naprawde te fotki pociagu, sa niczym wobec tego co czujesz kiedy stajesz z nim "face to face", a dojechac do niego nie tak ciężko stoi na utracie (mila nazwa) wuz przy nowej ulicy wiadocej ku spalarni mozna dojechac autobusem 138 ;)

Soboleus ---> heh na piechte chodzisz... ale ja mieszkam na Nowodworach a jak widziales sporo fotek z siekierkowskiego takze :), wiec ja tez sie musze poswiecac...
btw udalo ci sie zdobyc gdański kolejowy?? mnie ostatnio stamtad sokisci wypieprzyli, nie daruje ;p

all---> dzieki za wszelkie komenty odrazu czlowiek sie lepiej czuje, mam nadzieje ze to nie czysta kurtuazja :)

No i fotki z dzisiaj (doczepione do pierwszej galerii) z kategorii "zdobywamy warszawskie bloki", bielany, 18 pieter, cykalem z 15, na piechte z rowerem dosc ciezkim podpacha, przez szybe niestety...
wnioski? zabierac: kłodke/klamke/statyw :)I bonus... zobaczcie jak ładnie się wypełnił skyline pomiedzy intraco a wtt ;)

 

·
Moderator
Joined
·
8,380 Posts
Leshchoo said:
Soboleus --->
btw udalo ci sie zdobyc gdański kolejowy?? mnie ostatnio stamtad sokisci wypieprzyli, nie daruje ;p
No jakoś nie próbowałem ;) zresztą nie widziałem takiej potrzeby bo przecież z drogowego lepsze widoczki są :D

Natomiast te fotki z Bielan ciekawe - kiedyś były już pokazywane fotki z tego rejonu ale jeszcze bez Rondo1 i ZT :)
 

·
Moderator
Joined
·
8,380 Posts
@Krzycho: Te "potworki" to apartamentowce M2 przy stacji metra Dworzec Gdański - wyglądają trochę strasznie bo są niewykończone a ostatnio coś się budowa ślimaczy, jednak efekt końcowy powinien być ciekawy...

 
1 - 11 of 11 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top