Skyscraper City Forum banner
1 - 11 of 11 Posts

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam jakos trzeba dobrze wejsc na to forum :)

No to daje wlasne fotki, niestety w kwestii fotografii jestem mocno poczatkujacy, nie mniej coraz lepiej sobie imho radze :). Z racji tego ze fotki byly robione podczas wyjazow rowerowych to bez statywu niestety, jezdze po różnych miejscach, samotnie wiec sami rozumiecie... a i aparat nie najlepszy i wciaz manual nie dopracowany (ale to kwestia kilku wypadow jeszcze :) ) dosc gadania link:
milego ogladania zycze polecam druga strone szgolnie, z pierwszego zachod slonca na moscie grota, i ostatnia fote takze.

FOTKI

·
Registered
4,176 Posts
Witam serdecznie na forum :) Co do fotek , to są niczego sobie - kilka nowych ujęć , kolorki ładne , ostrość w porządku , ...

·
Registered
8,887 Posts
Witam nowego forumowicza i dziękuję za fotki, jest na czym oko zawiesić :) Warszawa nigdy wcześniej nie była tak obfotografowana na tym forum, zdrowie wszystkich forumowych fotografów :cheers:

Dobrze by było jakbyś postował zdjęcia bezpośrednio na forum, bo człowiek z natury leniwy jest... ;)

·
Registered
4,114 Posts
Nowe ujęcia,fajnie ten pociąg pogieło wygląda jakby wyszedł z pod reki jakiegoś szalonego artysty :naughty:

·
Moderator
8,191 Posts
Niezły debiut. Widzę że mamy podobne hobby tzn. focenie z mostów ;) Tylko że ja niestety muszę łazić na piechotę bo roweru nie mam :moods:

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Discussion Starter · #7 ·
hal ---> Tak naprawde te fotki pociagu, sa niczym wobec tego co czujesz kiedy stajesz z nim "face to face", a dojechac do niego nie tak ciężko stoi na utracie (mila nazwa) wuz przy nowej ulicy wiadocej ku spalarni mozna dojechac autobusem 138 ;)

Soboleus ---> heh na piechte chodzisz... ale ja mieszkam na Nowodworach a jak widziales sporo fotek z siekierkowskiego takze :), wiec ja tez sie musze poswiecac...
btw udalo ci sie zdobyc gdański kolejowy?? mnie ostatnio stamtad sokisci wypieprzyli, nie daruje ;p

all---> dzieki za wszelkie komenty odrazu czlowiek sie lepiej czuje, mam nadzieje ze to nie czysta kurtuazja :)

No i fotki z dzisiaj (doczepione do pierwszej galerii) z kategorii "zdobywamy warszawskie bloki", bielany, 18 pieter, cykalem z 15, na piechte z rowerem dosc ciezkim podpacha, przez szybe niestety...
wnioski? zabierac: kłodke/klamke/statyw :)

I bonus... zobaczcie jak ładnie się wypełnił skyline pomiedzy intraco a wtt ;)

·
Moderator
8,191 Posts
Leshchoo said:
Soboleus --->
btw udalo ci sie zdobyc gdański kolejowy?? mnie ostatnio stamtad sokisci wypieprzyli, nie daruje ;p
No jakoś nie próbowałem ;) zresztą nie widziałem takiej potrzeby bo przecież z drogowego lepsze widoczki są :D

Natomiast te fotki z Bielan ciekawe - kiedyś były już pokazywane fotki z tego rejonu ale jeszcze bez Rondo1 i ZT :)

·
Moderator
8,191 Posts
@Krzycho: Te "potworki" to apartamentowce M2 przy stacji metra Dworzec Gdański - wyglądają trochę strasznie bo są niewykończone a ostatnio coś się budowa ślimaczy, jednak efekt końcowy powinien być ciekawy...

1 - 11 of 11 Posts