Skyscraper City Forum banner

?

1 - 20 of 21 Posts

·
Registered
68,669 Posts
Z daleka klocek, zyskuje bliżej. No, nie wiem, nie wiem... Żeby zaraz Miss???

·
EX CULUS IN ORIS
Labirynt Downa
1,296 Posts
ja tu nie widzę wielkiej architektury... stosunkowo prosty, estetyczny biurowiec z ażurowymi żyletkami
dałbym 7.5, gdybym oceniał ;)

·
Registered
68,669 Posts
Na zbliżeniach wygląda świetnie, ale z większej odległości dość przeciętnie. Uśredniając 8/10.
^^
O! Trafnie powiedziane :eek:kay:. Jednak moja średnia będzie trochę niższa 6,5/10.

·
Registered
2,169 Posts
7/10
Sam budynek jest całkiem porządny, ale nie wygląda na nowszy niż biurowiec LOTu. Szkoda też, że efekt końcowy odbiega od wizualizacji. Pamiętam, że jak zobaczyłem tablicę z renderem, to myślałem, że to będzie jakaś kosmiczna realizacja, bo budynek wyglądał na niezwykle lekki, z "miękką" przezroczystą elewacją.

·
Registered
1,031 Posts
A mi się podoba bardzo mocno. Otoczenia rzeczywiście brakuje, ale to kiedyś przyjdzie, a tak mamy JEMS-ów w trochę nietypowych dla nich warunkach ale przynoszących do stołu to co robią najlepiej. Bryła jest świetna - patrząc z daleka jest w niej mocny smak modernistyczny, te panele są tak jasne że wyglądają trochę jak beton. A im bliżej się podchodzi tym stają się bardziej ażurowe i ulotne, z bliska dając kolejny znak rozpoznawczy tego biura - prosty, ale przemyślany detal.
Dla mnie 9/10

·
Registered
92 Posts
No nie wiem. Z jednej strony antymiejska szafa. Ale z drugiej jedna z najładniejszych jakie widziałem. Nie wiem co tam jest w okolicy, taka wąska działka tam była? Jakby to była modernizacja to dałbym 10, a tak to mogę najwyżej 8.

·
Uliczny świrus
2,330 Posts
Dychacz - potężne wrażenie robi ten budynek.

·
keep jaywalking
6,492 Posts
Ażurowość żyletek nadaje tej bardzo udanej interpretacji stylu międzynarodowego nieco postmodernistycznego charakteru, jednak z dalszej perspektywy nie rzuca się to w oczy, a z bliższej nadaje lekkości budynkowi. Jemsi jak zwykle trafiają w sedno. 9/10

·
Registered
39 Posts
Ode mnie 9/10. Nowe budynki przy lotnisku to jedne z najciekawszych architektonicznie realizacji w Warszawie i fajna wizytowka dla odwiedzajacych.

1 - 20 of 21 Posts