SkyscraperCity Forum banner

?

1 - 20 of 21 Posts

·
Registered
Joined
·
2,169 Posts
7/10
Sam budynek jest całkiem porządny, ale nie wygląda na nowszy niż biurowiec LOTu. Szkoda też, że efekt końcowy odbiega od wizualizacji. Pamiętam, że jak zobaczyłem tablicę z renderem, to myślałem, że to będzie jakaś kosmiczna realizacja, bo budynek wyglądał na niezwykle lekki, z "miękką" przezroczystą elewacją.
 

·
Registered
Joined
·
1,032 Posts
A mi się podoba bardzo mocno. Otoczenia rzeczywiście brakuje, ale to kiedyś przyjdzie, a tak mamy JEMS-ów w trochę nietypowych dla nich warunkach ale przynoszących do stołu to co robią najlepiej. Bryła jest świetna - patrząc z daleka jest w niej mocny smak modernistyczny, te panele są tak jasne że wyglądają trochę jak beton. A im bliżej się podchodzi tym stają się bardziej ażurowe i ulotne, z bliska dając kolejny znak rozpoznawczy tego biura - prosty, ale przemyślany detal.
Dla mnie 9/10
 

·
Registered
Joined
·
287 Posts
No nie wiem. Z jednej strony antymiejska szafa. Ale z drugiej jedna z najładniejszych jakie widziałem. Nie wiem co tam jest w okolicy, taka wąska działka tam była? Jakby to była modernizacja to dałbym 10, a tak to mogę najwyżej 8.
 

·
keep jaywalking
Joined
·
6,276 Posts
Ażurowość żyletek nadaje tej bardzo udanej interpretacji stylu międzynarodowego nieco postmodernistycznego charakteru, jednak z dalszej perspektywy nie rzuca się to w oczy, a z bliższej nadaje lekkości budynkowi. Jemsi jak zwykle trafiają w sedno. 9/10
 

·
Registered
Joined
·
39 Posts
Ode mnie 9/10. Nowe budynki przy lotnisku to jedne z najciekawszych architektonicznie realizacji w Warszawie i fajna wizytowka dla odwiedzajacych.
 
1 - 20 of 21 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top