SkyscraperCity banner

1 - 8 of 8 Posts

·
Registered
218 Posts
Discussion Starter #1
Kilka zdjec sprzed dokladnie miesiaca. Zrobilem sobie krotki spacer po najblizszej okolicy, na poludnie od ulicy Grochowskiej i mojego osiedla - ulcie Zagojska, Filomatow, Grenadierow, Majdanska, Szczawnicka.

Ulica Zagojska - widok na polnoc, rozowy bloczek i skrzyzowanie.
1.

2.

3.

4.

5.

Szeregowce w okolicy i park.
6.

7.

8.

9.

Idac na zachod ...
10.

11.

Zbieg Bialowieskiej i Grenadierow, przy Ostrobramskiej.
12.

Grenadierow z osiedlem Majdanska, Blue Point'em i siedziba lokalnego czasopisma.
13.

Wracajac na polnoc. Budynek przy Majdanskiej. Od frontu i od zaplecza.
14.

15.

Ulica Szczawnicka, na zapleczu Majdanskiej.
16.

17.

18.

19.

Szczawnicka przy Iganskiej. Ten sam dom z dwoch ujec.
20.

21.

Iganska na wschod ...
22.

... i na zachod (w kierunku Uniwersamu).
23.

24.

25.

·
ex Leshchoo
3,534 Posts
14 i 15, strasznie mi sie podobaja te 2 budynki. Dzieki za relacje, myslalem ze jako tako znam grochow o tu same nowe widoki hmmm ;)

·
Registered
749 Posts
Leshchoo said:
14 i 15, strasznie mi sie podobaja te 2 budynki. Dzieki za relacje, myslalem ze jako tako znam grochow o tu same nowe widoki hmmm ;)
To jest jeden budynek zreszto dobrej pracowni MWH. Choć na renderach wyglądał jeszcze lepiej.
PZDR

·
Registered
4,779 Posts
Dzięki brycie za zdjęcia, poziom jak zwykle ;) Miło swoje okolice pooglądać na dobrych fotkach. Połaź jeszcze proszę po tych uliczkach, jeszcze sporo fajnych domów zostało do pokazania. Ale starych bo nowe poza tym jednym na Majdańskiej to jakoś w tej części Grochowa nie dopisały, straszna sztampa wszystkie.

·
Registered
6 Posts
9.

w tym parku na zdj 9. nieraz spijam browarka :cheers: a tak przy okazji to pozdro dla wszystkich ziomali z tego wyczesanego forum :drunk:

1 - 8 of 8 Posts