SkyscraperCity banner
1 - 20 of 88 Posts

·
Registered
7,270 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Cały hotel obłozony jest rusztowaniami a przed hotelem jest render jak będzie wyglądał po renowacji

·
Registered
7,270 Posts
Discussion Starter · #3 ·
szedłem druga strona ulicy i wiec nie widziałem dobrze, zresztą to był render przedstawiający hotel w nocy jak będzie podświetlany więc trudno powiedziec jak będzie wyglądać elewacja

·
Registered
255 Posts
ostatnio byłem w okolicy i raczej nic specjalnego się nie dzieje, zwykłe czyszczenie i nic więcej

·
Registered
7,270 Posts
Discussion Starter · #7 ·
to nie jest zwykłe tylko remont, skoro jest render to znaczy że bedą to wszystko wymieniac

·
Registered
22 Posts
Styl architektoniczny tego cuda to typowy wczesny Gierek :runaway:

Ja bym najchetniej wszystkie te socrealistyczne cuda wyslal na drzewo ale co by wtedy zostalo w stolicy? :(.

Ale i tak dobrze ze przynajmniej to czyszcza. Przynajmniej nie bedzie tyle syfu :)

·
Registered
4,773 Posts
qbbacz said:

Ja bym najchetniej wszystkie te socrealistyczne cuda wyslal na drzewo ale co by wtedy zostalo w stolicy? :(.

Ale i tak dobrze ze przynajmniej to czyszcza. Przynajmniej nie bedzie tyle syfu :)
Jak masz mówić takie bzdury to lepiej chyba nic nie mów. Jaki Gierek?????

·
Semper Invicta
26,720 Posts
qbbacz said:

Hm Kontrowersyjna i nie na miejscu wypowiedz... Nie pisz lepiej nic wiecej "kolego"...

·
Registered
22 Posts
Masstah said:
Jak masz mówić takie bzdury to lepiej chyba nic nie mów. Jaki Gierek?????
Jak wolisz Bierut :). Dla mnie to po prostu komunistyczny kloc jakich w tym miescie wiele. Jak ktos to uwaza za swiatowa architekture i cudo godne podziwu to jego sprawa. Dla mnie to po prostu wyglada beznadziejnie. I nic nie poradze ze to niepopularna opinia. Mam chyba jednak do niej prawo??? :)

·
Registered
506 Posts
qbbacz said:
Jak wolisz Bierut :). Dla mnie to po prostu komunistyczny kloc jakich w tym miescie wiele. Jak ktos to uwaza za swiatowa architekture i cudo godne podziwu to jego sprawa. Dla mnie to po prostu wyglada beznadziejnie. I nic nie poradze ze to niepopularna opinia. Mam chyba jednak do niej prawo??? :)
Oczywiście że masz. Nikt Ci nie odmawia prawa do własnej opinii. W końcu "w gruncie rzeczy (...) to sprawa smaku".

Nie zapominaj jednak, że
"estetyka może być pomocna w życiu
nie należy zaniedbywać nauki o pięknie.
"

(sorki, że się podpieram cytatmi)

·
mies fan
5,236 Posts
qbbacz said:

To żeś se nagrabił ;-)

Socrealizm wyróżniał się jakością wykończenia często wyższą od współczesnej. Elegancka elewacja z piaskowca!

Na drzewo to prędzej bym wysłał takie perełki jak Holiday Inn czy Victoria ;-)

·
Registered
22 Posts
Van der Rohe said:
To żeś se nagrabił ;-)

Socrealizm wyróżniał się jakością wykończenia często wyższą od współczesnej. Elegancka elewacja z piaskowca!

Pewnie masz racje i za bardzo sie czepiam. Jak oczyszcza piaskowiec rzeczywiscie moze byc calkiem niezly efekt.

A Victorie to nie na drzewo bym wyslal a od razu w kosmos :)

·
Moderator
8,175 Posts
Wow, po wyczyszczeniu wygląda extra :cheers: Na wizualizacji która wisi na rusztowaniu widać że w nocy będzie iluminowany, wtedy to dopiero będzie czad :eek: :D

1 - 20 of 88 Posts