SkyscraperCity banner
1 - 20 of 20 Posts

·
Registered
22 Posts
Discussion Starter · #1 ·
tak gupio wyszlo, ze nie mam zdjec elewacji, jest za to kilka ze srodka. odstawili to naprawde niezle, robi wrazenie. ceny tez robia wrazenie, szczegolnie kawa za 20 zl i gofry po 14 zl (14 tylko dlatego, ze jest promocja). niezli sa.

aaaaa, zdjecia znajduja sie na darmowym of.pl, wiec jakby nie dzialaly... to norma :)

sorry, ze zaczynam od kibli, ale to oczywiscie pierwsze co zobaczylem ;) odstawione i pachnace :)

szklany sufit zrobil z podworka normalne pomieszczenie, w ktorym miesci sie recepcja. jako ze byla to taka studnia kiedys, to niektore okna i balkony wychodza do wewnatrz, wlasnie na recepcje, czy tam glowna sale, jak zwal tak zwal

kawiarenka z tymi ciastami drozdzowymi po 18 zl itp. pewnie chodza do sklepu gdzies obok, kupuja ciasto za 6 zl, tna na kawalki i sprzedaja jeden po 18 :)

trzy zegary - Nowy Jork, Warszawa, Tokio

restauracja, ceny zarcia to tak okolo stowki. ale nic bym nie zamowil, w byle gownie nie jadam ;) juz wole isc na centralny i kupic hotdoga za 1,5 zl czy naprawde pysznego paczka za 50 groszy ;)

to dawne podworko z gory, z 1. pietra. fajne, naprawde fajne.

i jeszcze raz

najdrozszy apartament, w ktorym zatrzymuja sie rozne szychy. troche zkaszanione foto, wiem. ale licze, ze zostanie mi wybaczone ;) to to okno na ostatnim pietrze, w tym samym pionie co wejscie. naprawde niezle - to chyba ze 3 czy 4 pokoje, 2 kible, kafelki, duperelki, jakies zlewozmywaki, o Chryste, wszystko :) zyc nie umierac. tylko za taka cene to sie dlugo nie pozyje. 450 euro. ma ktos pozyczyc? ;)

z okna tegoz apartamentu. zajebisty widok, co? :) marze o tym, zeby budzac sie codziennie widziec KDT, och :)

tez jeden z drozszych, ale skromniejszy.

no i to tyle... powracam do przegladania forum, sie bede staral tez odzywac. pozdrawiam :)

·
Registered
21 Posts
fajne fotki. Ciekaw jestem ja wygląda ten hotel zewnątrz. Ceny jakie podałeś to już troche paranoja, no ale jeśli kogoś stać na taki hotel to 20zł z kawe to nic.

Co do widoku to faktycznie makabra. Byłem w Warszawie w lecie (2004) i własnie pod tym blaszakiem (MarcPol) była zbiorka Triady na autokar... niezły syf, asz wstyd że coś takiego jest w centrum miasta....

·
Future expert
1,012 Posts
Dzieki za zdjecia! Jak tam wszedles? ;)
Bardzo sie ciesze, ze Polonia odzyskala w koncu swoj splendor. Ostatnio byl nawet artykul (sponsorowany ?) w Polityce o historii hotelu. Podobno podczas remontu wywiezli z tamtad kilka tysiecy (?) ton gruzu. Inwestorem sa Austriacy. Szkoda, ze nie kupili przy okazji Metropola..

·
Registered
681 Posts
Bardzo ciekawe zdjecia... wielkie dzieki!! Niestety, tylko niektore wnetrza sa ladne (np. podoba mi sie sala balowa, i kawiarnia), ale niestety reszta jest troche kiczowata - i widac ze wykonczenie troche tanie (plastykowe okna, szklany sufit jak by wlasnie z KDT, lampy z IKEII, no i jak ktos na zewnatrz byl to oczywiscie zauwazyl kostke Bauma..brrr). No coz, w wawie nas szczescie jest Bristol, i Rialto....

Jeszcze raz wielkie dzieki za zdjecia :)!!!

·
Registered
184 Posts
Kubster said:
Ostatnio byl nawet artykul (sponsorowany ?) w Polityce o historii hotelu.
Hehe, sponsorowany to on raczej nie byl, bo nowi wlasciciele zostali w nim potraktowani z hm, spora dawka zlosciwosci ;). Zreszta Polityka nie zamieszcza chyba jeszcze tekstow sponsorowanych w ogole.

·
Registered
22 Posts
Discussion Starter · #7 ·
dziemki, to na dokladke widok z okna troche fajniejszy, tylko trzeba patrzec sie nie przed siebie, a glowe obrocic o jakies 30 stopni w lewo. nie moglem wykadrowac inaczej, tak zeby Rondo byl na srodku, bo rama w oknie przeszkadzala.

co do wejscia - sa takie cosobotnie wyprawy po Wawie, czasem lazenie po miescie, czasem do jakichs obiektow wejscia, w ta sobote wchodzili do Polonia Palace, skorzystalem z okazji.

·
Moderator
8,175 Posts
O tak, ten drugi widoczek z okna zdecydowanie fajniejszy :yes: :D Ale miejmy nadzieję że i pierwszy widok niedługo się zmieni na lepsze.
Dzięki za bardzo ciekawą fotorelację z bardzo ciekawego miejsca :eek:kay:

·
Registered
4,159 Posts
W porównaniu do tego , jak wyglądał ten budynek przed remontem a teraz , to niebo a ziemia :) Co do cen , to wiadomo - "przecież jesteś i tak bogaty , więc dawaj te 20 zeta za 3 łyczki kawki !" ;)

·
hræddur köttur
4,480 Posts
Zdjęcie z oficjalnego otwiarcia groteskowe prawie że. Te kolory kojarzą mi sięz takimi mocno syntetycznymi galaretkami owocowymi w niepostykanych smakach i kolorach. ("elektryczna malina", "zaniepokojona papaja" czy "kosmiczna jagoda" mogą się nazywać). W środku, hmm, well, ehm - co kto lubi. Jeśli o moje zdani chodzi - no jak zachwyca kiedy nie zachwyca? Ciastka powinni dawać z duża ilością bitej śmietany, koniecznie ze sprayu - takie by pasowały do wystroju. Ale zawwsze jakiś to krok w stronęnormalności.

·
Platinum Memeber
261 Posts
GeoS said:
A to chyba z oficjalnego otwarcia mam:
W takim oswietleniu to ten hotel wyglada jak, przperaszam za wyrazenie, wysokiej klasy burdel. Kto do jasnej cholery oswietla hotel w kolor rozowy?

·
Call me grizzly ;)
1,429 Posts
Sarcasm said:
W takim oswietleniu to ten hotel wyglada jak, przperaszam za wyrazenie, wysokiej klasy burdel. Kto do jasnej cholery oswietla hotel w kolor rozowy?
W Gliwicach najlepszy hotel - 4* Royal ma tez kolorową iluminację, która się co chwile zmienia kolor począwszy od białego poprzez zółty, błękitny, a skończywszy na fioletowym z różowym włącznie :p Taka iluminacja od razu przyciąga wzrok.

·
szellem
543 Posts
GeoS said:
A to chyba z oficjalnego otwarcia mam:
wow. wyczes. dawno nie widzialem tak odjazdowego podswietlenia. ehhh, mogliby tak cala marszalkowska pomiedzy konstytucji a centrum podswietlic.

·
Banned
2,697 Posts
Sarcasm said:
przeciez warszawskie hotele sluza bardzo czesto wlasnie jako XXX... :)

moj znajomy z niemiec bywa czesto w warszawie i opowiadal mi ze w holu hotelowym caly czas kreci sie zawsze pelno "panienek" a rano jak sie wstanie to pod dzwiami ma sie pelno wsunientych karteczek z "specyficznymi zdjeciami i numerami tel."...tak bylo przynajmniej w interconti ,bristolu ,forum, mariott i w najwiekszym burdelu czyli w hotelu victoria..

1 - 20 of 20 Posts