SkyscraperCity banner

Jak oceniasz?

1 - 16 of 16 Posts

·
Robert
9,876 Posts
Discussion Starter · #1 ·
budowa trwała bardzo długo >ok 6 lat:nuts: [sam projekt chyba ujrzał światło w 2004!r .
Najpierw zbudowano niższy budynek od strony Żelaznej.
Projekt ewoluował

fot.Paolo

fot moje archiwum

fot.rcube

czy pamiętacie dyskusje "ile robotników buduje wieżę?":):lol:

fot.rcube

fot.rcube

fot.sojuz

fot.sojuz

fot Sojuz

fot HUBI

i moje na koniec

:banana:

·
GeorgeSorosVEVO
843 Posts
To jasne, poziome, udziwnienie kompletnie niepotrzebne. Gdyby nie to, byłby fajny, czarny klocek- czyli coś czego brakuje Wawce. 6.

·
bezrobotny
7,149 Posts
Wieża 7/10. Całkiem znośna, a nawet fajna. Przyziemie, im dalej od niej tym gorzej. Rozumiem, że cały ten fragment z iluminacją jest w ramach tej inwestycji?, ale na szczęście na tyle się od niej odcina, że można je traktować oddzielnie i nie obniżę za to oceny, do 4.
Czy cofnięcie pierzei to wymóg MPZP, czy pomysł inwestora?
Z ocena się jeszcze wstrzymam.

·
Registered
10,671 Posts
Dałem 7,5, ale im dłużej się przyglądam, tym mniej mi się podoba. Jeden z mniej ciekawych wieżowców Warszawy.

·
Szlachta Nie Choruje
9,424 Posts
Budowa legenda. Ileż to dyskusji toczyło się w wątku poświęconym tej inwestycji:D W pewnym momencie nawet zastanawialiśmy się, czy Złota 44 ich nie prześcignie, ale ostatecznie wszystko pokrzyżował kryzys;)

Ode mnie leci 6.5, głównie za kolor elewacji. Jeśli chodzi o cofnięcie, to wynika ono z kretyńskiego kształtu działek w tej okolicy. Teoretycznie ulica Grzybowska ma być poszerzana, tylko że ma to się odbyć po stronie północnej - a Centrum Żelazna jest po stronie południowej;)

·
Registered
3,507 Posts
ja sie tylko zastanawiam, ze jesli Wy czemus takiemu dajecie 7 lub 7,5 to ile jak wygladaja naprawde slabe wieze. swoja droga to dosc dziwne, ze taki szit dostaje 7 a naprawde swietne realizacje 9.

·
Registered
734 Posts
Pierwsza myśl - czemu ja tego budynku nie pamiętam. Potem sprawdzam - okazuje się,że to nie jest budynek z połowy lat 90-tych, tylko nowy. Moim zdaniem - słabo.
3.

1 - 16 of 16 Posts