Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 56 Posts

·
Miastolub
Joined
·
3,715 Posts
To ostatnie zdjęcie to taki socrealistyczny Pałac Saski :D Dobrze że nie wkomponowali w kolumnade pomnika radzieckiego żołnierza ;)
 

·
Redsigert User
Joined
·
11,968 Posts
Niestety zdjęcia pokazują też wiele drobnych niedoskonałości naszego miasta szczególnie graffiti psuje efekt :(
 

·
Registered
Joined
·
1,733 Posts
Przyznam ze nigdy za Warszawa nie przepadalem, ale Mariensztat to swuetne miejsce [jedyne osiedle w stolicy na ktorym rzeczywiscie chcialbym kiedys moc pomieszkac;)].
Bardzo fajnie oddales jego specyficzny, nieco senny klimat:)
 

·
Registered
Joined
·
682 Posts
Piekne zdjecia... problem ze stara ochota jest to ze pol warszawy przejezdza nia codziennie.... jak by byla jakas "obwodnica", byloby super!
 

·
Registered
Joined
·
13,023 Posts
wrzućcie zdjęcia modernistycznego Żoliborza i innych międzywojennych dzielnic Warszawy, a nie tylko cały czas zdjęcia z oklepanego centrum
 

·
BANANED BY VOLT CENTERTEL
Joined
·
4,441 Posts
Ochota to bardzo ładna dzielnica -> do Bitwy Warszawskej, dalej gorzej.
Bardzo fajne zdjęcia, dla mnie nie oklepane, ponieważ mimo iż jestem na Ochocie codziennie, to widzę ją tylko z perspektywy Grójeckiej.
 

·
Warszawa
Joined
·
55 Posts
Świetne zdjęcia, w końcu pojawiły się nowe fragmenty miasta, Ochota i Mariensztat sfotografowane wzorowo.Czekamy na dalsze wycieczki w inne zakamarki Warszawy!
 

·
Future expert
Joined
·
1,012 Posts
Ładną Warszawę nam pokazałeś :eek:kay:
Ciekawi mnie natomiast czy ktoś w ogóle dba o ten "zieleniec"? Ta para słupków i drzewko dość marnie się prezentują. Czy tak jak po całym ZDM można się ewentualnie spodziewać postawienia tam wielkiej reklamy..
 
1 - 20 of 56 Posts
Top