SkyscraperCity banner

1 - 20 of 56 Posts

·
Miastolub
3,736 Posts
To ostatnie zdjęcie to taki socrealistyczny Pałac Saski :D Dobrze że nie wkomponowali w kolumnade pomnika radzieckiego żołnierza ;)

·
Redsigert User
11,977 Posts
Niestety zdjęcia pokazują też wiele drobnych niedoskonałości naszego miasta szczególnie graffiti psuje efekt :(

·
Registered
1,818 Posts
Przyznam ze nigdy za Warszawa nie przepadalem, ale Mariensztat to swuetne miejsce [jedyne osiedle w stolicy na ktorym rzeczywiscie chcialbym kiedys moc pomieszkac;)].
Bardzo fajnie oddales jego specyficzny, nieco senny klimat:)

·
Registered
673 Posts
Piekne zdjecia... problem ze stara ochota jest to ze pol warszawy przejezdza nia codziennie.... jak by byla jakas "obwodnica", byloby super!

·
Registered
11,429 Posts
wrzućcie zdjęcia modernistycznego Żoliborza i innych międzywojennych dzielnic Warszawy, a nie tylko cały czas zdjęcia z oklepanego centrum

·
BANANED BY VOLT CENTERTEL
4,303 Posts
Ochota to bardzo ładna dzielnica -> do Bitwy Warszawskej, dalej gorzej.
Bardzo fajne zdjęcia, dla mnie nie oklepane, ponieważ mimo iż jestem na Ochocie codziennie, to widzę ją tylko z perspektywy Grójeckiej.

·
Warszawa
55 Posts
Świetne zdjęcia, w końcu pojawiły się nowe fragmenty miasta, Ochota i Mariensztat sfotografowane wzorowo.Czekamy na dalsze wycieczki w inne zakamarki Warszawy!

·
Future expert
1,016 Posts
Ładną Warszawę nam pokazałeś :eek:kay:

Ciekawi mnie natomiast czy ktoś w ogóle dba o ten "zieleniec"? Ta para słupków i drzewko dość marnie się prezentują. Czy tak jak po całym ZDM można się ewentualnie spodziewać postawienia tam wielkiej reklamy..

1 - 20 of 56 Posts