SkyscraperCity banner
1 - 7 of 7 Posts

·
Registered
1,233 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Gdy piszę te słowa za oknami w Warszawie słońce, ale niestety przedpołudniem pogoda niedopisała, więc jakość zdjęć taka sobie. Na nich możecie zobaczyć m.in. Śródmieście Południowe i ulicę ks. Skorupki – jedna z niewielu ekskluzywnych ulic w Wawie – dalej widok na najładniejszą kamienicę przy Marszałkowskiej i na hotel Forum. Potem kilka zdjęć poświęciłem ulicy Nowogrodzkiej, nie zapomniałem oczywiście o niepowtarzalnym widoku na ulicę Pankiewicza. Nowogrodzką doszedłem do naszych bliźniaczych wież, udało mi się nawet wejść na łączący je pomost, ale - jak zakomunikował mi ochroniarz – po raz ostatni.

Na koniec zwiedziłem rejon między ulicami Emilii Plater i Jana Pawła II a Złotą i Pańską. Miejsce szczególne po wieloma względami, jest tam chyba największa gęstość zabudowy w całej Polsce i musze przyznać, że to chyba jedyne miejsce w Warszawie – w całym kraju – gdzie można choć trochę poczuć się jak na Manhattanie. Myślę, że bohatera kilku ostatnich zdjęć nie muszę wam przedstawiać.

Na koniec, uprzedzając ewentualne komentarze na ten temat, dodam że zdjęcia zmniejszyłem trzykrotnie.

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Niesamowite i zabawne jednocześnie!! Jak zobaczyłem temat to pomyślałem - "deja vu?" :uh:
Także byłem na spacerze Śródmieściu - zazwyczaj przejezdżam samochodem, a tym razem - pieszo! Zrobiłem trochę zdjęć i pomyślałem, że niektóre wrzucę tu, dając tytuł np "Spacer 1.Majowy po Warszawie". :hahaha: Niestety mój sprzęt jest dość leciwy, więc i jakość fotek nie jest u mnie zbyt dobra, więc jeszcze zastanowię się nad ich prezentacją. (a swoją drogą - nasze ścieżki przecinały się)

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Czy to La Defense? :D
hmmm jakby nie lecialy niektóre byloby idealnie, jest świetnie :), bardzo ciekawe kadry :eek:kay:.

ehh jeszcze dwa tygodnie i tez troche pohasam z aparatem :)

·
Registered
1,233 Posts
Discussion Starter · #6 ·
blue_warsaw said:
Widze ze zainspirowales sie relacja moja i mariana :p ;)
Wasze zdjęcia zobaczyłem już po umieszczeniu moich zdjęć na forum i nieukrywam, że wymskneło mi się ciche k...wa. Na szczęście wspólna była tylko część fotorelacji, bo jakby było inaczej moglibyście mne posądzić o plagiat :)

PS Też mieliście problemy z ochroniarzem przy Intraco II?

·
d. marian1989
2,242 Posts
Dzięki za zdjęcia :cheers: Kocham te rejony o czym świadczy moja (niestylko moja ;) )ostatnia fotorelacja :D

PS Też mieliście problemy z ochroniarzem przy Intraco II?
Właśnie miałem się Cię o to spytac :D
Ciężki jest życie fotografa ;)
Szkoda, że nie można tam wchodzic, bo naprawdę fajne miejsce nawet żeby sobie tam pokręcic bez większego celu.

1 - 7 of 7 Posts