SkyscraperCity banner

7621 - 7640 of 7686 Posts

·
Registered
309 Posts
Otwarcie przedłużenia ul. Suwak podobno za kilka dni! (wg artykułu w GW z dnia 17.09 - niestety nie mam abonamentu na GW - odczytałem tylko początek - może ktoś ma go wykupiony i wrzuci najważniejsze fragmenty?)". Tytuł artykułu:
"Nowy wjazd na Służewiec gotowy, ale ulica wciąż zamknięta. Kiedy otwarcie? I czy rowerzyści będą zadowoleni?"

·
Registered
724 Posts
^^
- Dostaliśmy już od nadzoru budowlanego zaświadczenie o braku zastrzeżeń przyjęcia do użytkowania drogi. Obecnie trwają procedury odbiorowe z wydziałem inwestycji dzielnicy Mokotów. Potrwają do końca września i zakończą się przekazaniem drogi urzędowi dzielnicy - informuje Andrzej Miś, rzecznik prasowy firmy Budimex Nieruchomości.

·
Registered
1,260 Posts
Odnośnie Suwaka - spojrzałem właśnie, wjeżdżając do garażu: cały czas wisi tabliczka "wstęp wzbroniony, teren budowy", ale płot już jest odsunięty na bok i fizycznie można wjechać. Ochroniarza nie dojrzałem (ale też się jakoś mocno nie przyglądałem).

·
Registered
309 Posts
Odnośnie Suwaka - spojrzałem właśnie, wjeżdżając do garażu: cały czas wisi tabliczka "wstęp wzbroniony, teren budowy", ale płot już jest odsunięty na bok i fizycznie można wjechać. Ochroniarza nie dojrzałem (ale też się jakoś mocno nie przyglądałem).
...czyli na rowerze da się chyba już przejechać.... ;)

·
Registered
1,260 Posts
No to przejechałem ;) niestety brak foto.
Aczkolwiek łącznik od strony Suwaka był tak zastawiony, że nie wiem jak oni sobie wyobrażają puszczenie ruchu bez interwencji lawet
Wiesz, może to wynika z tego że płot od strony Suwaka zdjęli pewnie dopiero dziś (czyli najpierw towarzystwo zaparkowało przy płocie, a potem zdjęli płot)? Wczoraj tam wjechałem wieczorem autem (ciemno było, nie mam fotek), ale było jeszcze zastawione od południa, więc zawróciłem i wyjechałem z powrotem.

·
Registered
123 Posts
To przejezdna czy nie ?
Przejezdne dla rowerów, a nie dla korposkody czy innego mondeo :p. Przejeżdzałem ponownie rowerem przed chwilą i ogrodzenie po północnej stronie zdjęte do połowy, a na południu tylko nieco uchylone na szerokość kilkudziesięciu centymetrów.

·
Ehh...
2,601 Posts
Melduję, że na Batalionu AK "Bałtyk" dosyć żwawo odchodzi asfaltowanie. Coś mi się wydaje, że ulica będzie gotowa sporo przed terminem. Pytanie jak pójdzie z odbiorami. No i innogy :ROFLMAO:

·
Registered
219 Posts
Przejezdne dla rowerów, a nie dla korposkody czy innego mondeo :p. Przejeżdzałem ponownie rowerem przed chwilą i ogrodzenie po północnej stronie zdjęte do połowy, a na południu tylko nieco uchylone na szerokość kilkudziesięciu centymetrów.
Jako posiadacz użytkownik korposkody składam formalny protest przeciwko takiej dyskryminacji!
:D

·
Registered
735 Posts
Ostatnio sobie postałem w klasycznym korku na Marynarskiej zaczynającym się od Taśmowej/Wynalazek. Jak ta kluczowa modernizacja zmieniła wasze zycie? Czy jest lepiej?

7621 - 7640 of 7686 Posts