SkyscraperCity banner
1 - 20 of 23 Posts

·
Registered
240 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Ekhm... A więc... zrobiłem i zmontowałem przy okazji 2 minutowy
filmik z centrum.
Robiony z ręki przy słabym świetle więc nie wyszła z tego jakaś
super-produkcja ale sądzę, że od strony dokumentalnej może
się Wam spodobać tym bardziej, że za dużo filmów to na naszym
forum nie ma...

LINK DO FILMU:
http://nationframe.com/misc/waw/april/warsaw_april.wmv

Czekam na comments ;)

·
Banned
2,496 Posts
1.bez muzyki (bo ona zabiera niepotrzebnie megabeyty)
2.jasniejsza pogoda
3.bez niepotrzebnych ujec zardzewialych estakad itd.
4.ujecia Mariott ZT IC WFC + pkin od emilii plater
5.WESTIN PZU R1 od jpII
bylo by fajnie.

ale ten film tez byl swietny ! dzieki !!

·
Registered
240 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Co do estakad to moim zdaniem wprowadzają fajny wielkomiejski
klimat... takie mam odczucie :)

·
Registered
1,348 Posts
wspaniale!
pare uwag:
kazda scene rozpoczynaj z "estabilishing shot". to znaczy przetrzymaj kamere nieruchomo przez kilka sekund zanim rozpoczynasz "pan" (tak zwany "slow-out" w animacji). potem powoli nabieraj szybkosci, ale nie tak szybko jak robiles, chyba ze szukasz jakiegos efektu. tak samo na koncu mozna zrobic slow-in do ostatniego ujecia.
jezeli chcesz robic track ("in" i "out") to najlepiej ze statywu.
ja osiagam najmniej wibracji i dygotania z ocznym viewfinder, lokcie w zebra, i zadnego tam oddychania.

·
Banned
5,312 Posts
msweb,
swietny pomysl!!!
I calkiem fajnie Ci to wyszlo, wcale nie uwazam zeby bylo za ciemno jest chyba w sam raz bo swiatlo ani za jasne ani za ciemne, tzn u gory bo na poziomie ulicy ciemno jest ale mi to nie przeszkadza :eek:kay:

·
Semper Invicta
26,720 Posts
kapitalny pomysł:) ja bym znalazl sporo fajnych pejzazy i miejscowek do nakrecenia ujec w razie czego sluze sugestiami...

Moglbys zachaczyc o metro... Ujecie dwoch mijajacych sie pociagow na jakiejs wybranej stacji. Panoramka z obrotem 360 stopni na Rondzie Dmowskiego, ujecie spod WTT od dołu pionowo w górę... Oj mógłbym wymieniać. Pozdrawiam

·
responsible content
451 Posts
:dance: :dj: :applause:

·
Registered
240 Posts
Discussion Starter · #18 ·
pickling said:
wspaniale!
pare uwag:
kazda scene rozpoczynaj z "estabilishing shot". to znaczy przetrzymaj kamere nieruchomo przez kilka sekund zanim rozpoczynasz "pan" (tak zwany "slow-out" w animacji). potem powoli nabieraj szybkosci, ale nie tak szybko jak robiles, chyba ze szukasz jakiegos efektu. tak samo na koncu mozna zrobic slow-in do ostatniego ujecia.
jezeli chcesz robic track ("in" i "out") to najlepiej ze statywu.
ja osiagam najmniej wibracji i dygotania z ocznym viewfinder, lokcie w zebra, i zadnego tam oddychania.
To cenne uwagi, wielkie dzieki - nigdy za mało porad kogoś kto się zna na rzeczy!

1 - 20 of 23 Posts