SkyscraperCity banner

Jak wam sie podoba RywinTower ?

• 10

Votes: 8 2.1%
  • 9.5

Votes: 2 0.5%
  • 9

Votes: 6 1.5%
  • 8.5

Votes: 11 2.8%
  • 8

Votes: 16 4.1%
  • 7.5

Votes: 19 4.9%
  • 7

Votes: 31 8.0%
  • 6.5

Votes: 20 5.2%
  • 6

Votes: 32 8.2%
  • 5.5

Votes: 27 7.0%
  • 5

Votes: 36 9.3%
  • 4

Votes: 61 15.7%
  • 3

Votes: 46 11.9%
  • 2

Votes: 42 10.8%
  • 1

Votes: 31 8.0%
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 153 Posts

·
Registered
3,982 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Dziwie sie ze jeszcze nikt nie zrobil Poll'a z siedziba Polsatu :)

Pare moich dzisiejszych strzalow owego budynku.

Ja dam 7 :) A Wy ? :D

·
Moderator
8,175 Posts
Chciałbym zauważyć że poll jest zle zrobiony :| Powinno być 15 opcji a nie 10. EDIT: Ktoś już poprawił :D
Sam budynek jest taki sobie, chociaż nie razi, gdyby stał bliżej Centrum to byłaby porażka, ale jak na tą okolicę jest świetny ;) 6/10

·
nec temere nec timide
2,535 Posts
Z boku bardzo słaby, ale przód jest ok. Nawet szkło-lustro aż tak nie razi

7/10

·
Registered
84 Posts
Kiedy ten budynek był zbudowany?
Z frontu nawet nie najgorzej ale z boku koszmarnie no i ten "daszek" mnie razi ... wogóle to dziwaczny ten budynek :D - nie podoba mi sie taka architektura. Moge dać 5

·
Everything is real
5,125 Posts
Nie podoba mi sie,straszne pudlo 5 ;)

·
Moderator
8,175 Posts
White Zombi said:
Kiedy ten budynek był zbudowany?
Z frontu nawet nie najgorzej ale z boku koszmarnie no i ten "daszek" mnie razi ... wogóle to dziwaczny ten budynek :D - nie podoba mi sie taka architektura. Moge dać 5
Budynek jest dość swieży, budowa skończyła się jakieś 2 lata temu. A daszek jest dlatego że na dachu jest lądowisko dla helikopterów jednak nie zauważyłem żeby było używane :D

·
Moderator
12,018 Posts
wiem, że to śmieszne, ale mi się wydaje iż jest on podobny do Solorza w czapce :D

SoboleuS said:
Budynek jest dość swieży, budowa skończyła się jakieś 2 lata temu. A daszek jest dlatego że na dachu jest lądowisko dla helikopterów jednak nie zauważyłem żeby było używane :D
Polsat ma helikopter Bell bodajże, jednak słyszałem, że prezes częściej lata nim na mazury niż na dach tego budynku ;)

aha trzeba głosować... no to 7,5 może być - kolory rażą, ale to są przecież barwy Polsatu :)

·
Registered
4,031 Posts
5 słaby a z boku to już w ogóle porażka, ciekawe czy architekt wiedział o tym, że budynek nie tylko od frontu ma się ładnie prezentować.

·
Registered
3,982 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Ten biurowiec na zywo wyglada lepiej :) Zabraklo mi sil by cyknac fotke jeszcze z drugiej manki :) Ogolnie ja go bardzo lubie. To nie jest scisle centrum Wawki. W samym biurowcu (chyba) znajduja sie studia Polsatu, budynek ma za soba wzdluz Ostrobramksiej kilkupietrowa nizsza czesc. Ogolnie bardziej w tym budynku chodzilo o funkcjonalnosc (duuuzy parking pietrowy - podobny do tego z R1), rozne studia (Liga Mistrzow, Wydarzenia, jakies teleturniejowe zaplecze :crazy2: )... taki mi sie wydaje przynajmniej ze ten budynek poprostu pelni taka faunkcje ;)

·
Robert
9,876 Posts
bardzo mi się nie podoba -czarna sciana nad wejściem jak tablica pamięci:(
Dobrze że stoi gdzieś na krańcach wawy a nie w centrum .
Szczeże mówiąc to durze wypociny myślenia nad elewacją.Może wśrodku funkcjonalny-niewiem.Ogólnie 3 -jeszcze nie doceniłem jego.
Wkońcu filmowcy nie znaja się jaki trzeba mieć budynek żeby go bardziej podziwiać niz Rywina za kratkami:D
.

·
Registered
4,806 Posts
dalem 4/10.Kto go projektowal-Waldek Kiepski...?:) gdzie stoi ten budynek?

·
The Promised Land
469 Posts
Dla mnie przypomina masyw skalny "Małpolud" w górach Stołowych. I za tą inspirację naturą podwyższam ocenę do 2/10 ;)

·
Registered
8,887 Posts
Jest beznadziejny, to wielkie, wyeksponowane wejście to tragedia, chcieli chyba pokazać jacy to oni potężni i wielcy są, tylko trochę im nie wyszło. Jest mi bardzo przykro, że w Warszawie wciąż powstaje takie gówno, i nie ważne, że to nie w centrum, poprostu wstyd mi za takie projekty. 3/10, błękitna część elewacji wygląda całkiem nieźle.

1 - 20 of 153 Posts
Status
Not open for further replies.