SkyscraperCity banner

141 - 151 of 151 Posts

·
Registered
Joined
·
14 Posts
Hej
Chętnie pomożemy i zaoferujemy nasze zdjęcia. Na stronie http://nhouse.pl znajdziecie nasze zdjęcia. W menu "Oferta"->"biurowce i biura" są sktatalogowane lub na mapce na stronie startowej. Jest ich na razie 70, ale systematycznie dodajemy nowe. Jeżeli któreś z tych zdjęć się nada to dajcie znać to chętnie je udostępnimy z odpowiednią licencją.
 

·
Registered
Joined
·
140 Posts
Zdjecia do Wikipedii to jedno, ale zdjecia na tym forum to drugie. Wlasnie przegladam sobie historie budowy Warsaw Spire od peirwszych stron wątku a tam...90 proc. zdjęć już się nie wyświetla! Tyle tu wspaniałych fotografów i szkoda, ze ich praca idzie na marne, a my nie możemy rzucić okiem na wspaniałą dokumentację zdjęciową z postępów budowy na przestrzeni lat.
Podsumowując - trzeba postarać się o jakiś pewny i trwały hosting, aby za parę miesięcy i lat wątki na Forum nie straszyły dziurami po niewyświetlonych zdjęciach.
 

·
Registered
Joined
·
445 Posts
^^

Żeby to było realne to zdjęcia musiałby być wrzucane bezpośrednio na serwery skyscrapercity. To jest raczej mało realne bo ilość miejsca potrzbna na te pliki i transfer generowany na ich przesyłanie i wyświetalnie byłby ogromny.

Jednym z najbardziej pewnych serwisów jest na pewno flickr
 

·
Civil engineer
Joined
·
2,830 Posts
Discussion Starter #151
141 - 151 of 151 Posts
Top