SkyscraperCity banner

301 - 320 of 347 Posts

·
Registered
116 Posts
Zastanawia mnie, że kilka osób pieje z zachwytu nad trzema styropianowymi klocami walniętymi po przeciwnej stronie Ostrobramskiej a ten budynek jest tak nielubiany. Mieszkam niedaleko i wprawdzie ta wieża jest jak dla mnie trochę za wysoka, nie podoba mi się zróżnicowanie na czarne i przeźroczyste balkony, to ogólnie cały budynek oceniam w miarę pozytywnie. Natomiast w kontekście bylejakości otoczenia (kloce, pasteloza, słupkoza większości osiedla) budynek oceniam powyżej przeciętnej.

·
WiFi na 4 kreski
8,899 Posts
jezu, wszystko bym wyburzyl.

·
Registered
2,017 Posts
Ja tam uważam że logo BMW swoją prostotą oraz tonacją kolorystyczną najbardziej psuje kontekst otocznia.
Umieścić to logo na szczycie Aury, i będziemy mieli na Pradze drugie Monachium. Nie ma drugiej Japonii, będzie druga Bawaria. ;)
A to zdjęcie pokazuje, że wcale nie jest taki zły, na jaki się zapowiadał. Kolorystycznie jest bardzo stonowany, i dobrze BB zauważył, że psuje otoczenie i sto lat planowania (koszmarków) w tym miejscu. :) Naprawdę, nie jest źle.
Jakie dyskusje wywiązały się w tle.. ! :lol:

·
Registered
927 Posts
Taki off top. Wydaję mi się, że tamta okolica zasługuje na dociągnięcie metra. Np. tej linii z Gocławia.

301 - 320 of 347 Posts