SkyscraperCity banner

321 - 340 of 347 Posts

·
Registered
15 Posts
Redzio said:
Do ślepej ściany będzie coś doklejone w przyszłości?
BÉTON!BRUT! said:
Na tym zdjęciu doskonale widać jak swoją stonowaną kolorystyką psuje otoczenie i zastany kontekst 100 lat planowania:
Obydwa problemy rozwiązuje prosta solucja, wypróbowana już z powodzeniem w wielu innych miejscach Warszawy. Co więcej jest ona wysoce zgodna z duchem 100 lat planowania. ;)

·
Registered
2,183 Posts
Mill-Yon znów przy Rodziewiczówny
POLSKA Deweloper mieszkaniowy wybrał wykonawcę kolejnej inwestycji mieszkaniowej u zbiegu ul. Ostrobramskiej i ul. Rodziewiczówny na warszawskiej Pradze-Południe.

W budynku o wysokości dziewięciu kondygnacji nadziemnych znajdzie się 220 mieszkań, 22 lokale usługowe oraz 250 stanowisk parkingowych w dwukondygnacyjnym garażu. Nowy gmach to drugiego etapu inwestycji Aura Sky. Budowa nowych mieszkań ma się rozpocząć jeszcze w tym kwartale i potrwać do lata 2019 roku...
http://eurobuildcee.com/?page=news&id=30822&link=mill-yon-znow-przy-rodziewiczowny

·
roiretsnôM
6,733 Posts
A to ci heca! Nie miałem pojęcia, że to jest etapowane ;) Ale spoko, problem reklam na ślepej ścianie się rozwiązał :p

Ojjj zaraz tak z grubej rury. Chyba jednak ważniejsze jest centrum, niż peryferia?
Peryferia?! A gminę Centrum to jeszcze ktoś pamięta? :troll:

·
Moderator
7,904 Posts
Donoszę że obok Aury wyrósł sporych rozmiarów żuraw, co oznacza że budowa drugiej fazy się rozkręca.
Zdjęcia nie ma, bo było już bardzo ciemno ;)

·
love, music and concrete
1,021 Posts
^^ U mnie budzi skojarzenia z Holandią.

·
love, music and concrete
1,021 Posts
^^Nie doprecyzowałem. To mi przypomina holenderskie biurowce. ;)

·
Registered
997 Posts
Oczywiście, że wygląda lepiej niż Łucka. Mi osobiście przypomina Nowosybirsk, w którym przez pewien czas mieszkałem. Aż się łezka w oku kręci ;)

321 - 340 of 347 Posts