SkyscraperCity Forum banner

[Warszawa] Prosta Office Center - Ghelamco

127372 Views 677 Replies 114 Participants Last post by  piotr.k
Na działce przy Prostej, przy której ostatnimi laty stała tablica z informacją nt. i renderem wieżowca Europrojekt Prosta (nie pamiętam czy tak to się nazywało ale to mial byc taki niezbyt ładny biało-niebieski wieżowiec) pojawiła się nowa tabilca, tym razem firmowana przez Ghelamco; jest na niej kilkupiętrowy zaledwie biurowiec; nie zdążyłem się jeszcze dobrze przyjrzec ani zrobic zdjecia; chodzi o działkę na wschód od tej opuszczonej sporawej kamienicy przy Rondzie Daszynskiego
1 - 6 of 678 Posts
W Internecie jest tylko taka wersja renderu:Czy to wersja ostateczna, czy też render przy placu budowy jest inny?
See less See more
Dzięki za foto :eek:kay: W sumie różnice są minimalne. Ale na starym renderze obok stoi drugi wyższy budynek a teraz go nie ma. Ktos wie o co chodzi i co to miało być?
EL Presidénte said:
Ja bym to raczej przetłumaczył na Warszawską Więżę Handlową. Nie brzmi tak źle.
Warsaw Finencial Center - Warszawskie Centrum Finansowe - dla mnie ekstra.
Naprawdę, nie rozumiem ludzi, którym się wydaje że jak się coś powie po angielsku to pełen szpan, jazda i w ogóle pięknie brzmi. Trochę szacunku i wiary w ojczystą mowę ;)
Przed wejściem do WCF są obie wersje: polska i angielska, i bardzo dobrze :) Tak samo OC Prosta też spokojnie mogłoby miec nazwę polską. Ale niektóre nazwy po przetłumaczeniu na nasz język brzmią moim zdaniem niezręcznie i WTT się do tych nazw zalicza ;)
See less See more
Fajnie że budowa wrescie się rozkręca. Jak powstanie ten kompleks to Prosta wreszcie zacznie troche przypominać normalną ulicę (ale tylko trochę niestety ;)) A tej kamienicy jakoś mi nie szkoda, strasznie szpeci otoczenie... Jak rozumiem ta druga rudera (bliżej Centrum) też jest do rozbiórki?
See less See more
Ja jestem za :eek:kay: Po tym jak w Stołecznej pisali coś o podobieństwie do Toi Toia, zaczynałem się niepokoić, jak widać niepotrzebnie, jak dla mnie zupełnie niepodobny ;)
1 - 6 of 678 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top