SkyscraperCity Forum banner

[Warszawa] Prosta Office Center - Ghelamco

126863 Views 677 Replies 114 Participants Last post by  piotr.k
Na działce przy Prostej, przy której ostatnimi laty stała tablica z informacją nt. i renderem wieżowca Europrojekt Prosta (nie pamiętam czy tak to się nazywało ale to mial byc taki niezbyt ładny biało-niebieski wieżowiec) pojawiła się nowa tabilca, tym razem firmowana przez Ghelamco; jest na niej kilkupiętrowy zaledwie biurowiec; nie zdążyłem się jeszcze dobrze przyjrzec ani zrobic zdjecia; chodzi o działkę na wschód od tej opuszczonej sporawej kamienicy przy Rondzie Daszynskiego
21 - 40 of 678 Posts
to dobra wiadomość:)
Może czas założyć/przenieść wątek we "Wieściach z budowy? Świetnie że coś tam się zaczęło dziać...
^ może jeszcze wrtowałoby poczekać do wylewania podziemnych - vide Belvedere Centrum :/..., a no i miło, że będzie coś koło 18 pięter
Bez obaw. Ghelamco to szybkie chlopaki. Tyle ze na razie bedzie cos kolo 10 pieter.
MAR_tm said:
^ może jeszcze wrtowałoby poczekać do wylewania podziemnych - vide Belvedere Centrum :/..., a no i miło, że będzie coś koło 18 pięter
[Wola] Prosta Office Center - Ghelamco

Zaczyna się budowa więc dalsza dyskusja na temat tej inwestycji powinna trafić tutaj, do działu "Wieści z budowy"
ok w takim razie mam standardowe pytanie
czy jest jakis aktualny render?
Tak. Przy placu budowy ;):D
O ile dobrze widzialem z pobliskiego przystanku tramwajowego, to na razie grzebia w ziemi zeby do lezacych w niej rur, czy innych instalacji sie dobrac. Poczatkiem budowy jeszcze bym tego nie nazwal, ale przygotowaniami do niej.
Na marginesie, nazwali to nie POCenter, a POCentre.
Arttera said:
ok w takim razie mam standardowe pytanie
czy jest jakis aktualny render?
Czy render jest oswietlony?będę przejeżdżał b.późnym wieczorem ,moze uda misię zrobić dobre zdjęcie.zchęcią zobaczę przynajmniej że nie ma juz tego poprzedniego obleśnego wyblakłego renderingu(wiecie o jaki chodzi)
Aha.
kafarek said:
Czy render jest oswietlony?
Jak słysze takie nazwy noz sie w kieszeni otwiera. Center, plaza, tower, prawie jak w NYC...
Ciekawy jestem czy ostateczna wersja bedzie znacznie rózniła od wcześniejszych renderów
a to przepraszam, widziałem gdzieś taka nazwe, prosze admina o zmiane
megaptera said:
Tak. Przy placu budowy ;):D
O ile dobrze widzialem z pobliskiego przystanku tramwajowego, to na razie grzebia w ziemi zeby do lezacych w niej rur, czy innych instalacji sie dobrac. Poczatkiem budowy jeszcze bym tego nie nazwal, ale przygotowaniami do niej.
Na marginesie, nazwali to nie POCenter, a POCentre.
gdyby nie takie nazwy to jak by się nazywał np. Warsaw Trade Tower - Wieżowiec Handlu w Warszawie -??? BEZNADZIEJA
aml said:
Jak słysze takie nazwy noz sie w kieszeni otwiera. Center, plaza, tower, prawie jak w NYC...
W Internecie jest tylko taka wersja renderu:

Czy to wersja ostateczna, czy też render przy placu budowy jest inny?
Troche inny. Juz o tym bylo: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=191588&page=1
SoboleuS said:
Czy to wersja ostateczna, czy też render przy placu budowy jest inny?
prosze chlopaki... zrobilem jeszcze przed swietami, ale jakos dopiero teraz sobie konto w photobucket zrobilem i nauczylem jak to dziala;)

od tej pory mozecie liczyc na w miare czeste photo uptade z woli i okolic;)

Dzięki za foto :eek:kay: W sumie różnice są minimalne. Ale na starym renderze obok stoi drugi wyższy budynek a teraz go nie ma. Ktos wie o co chodzi i co to miało być?
No i fajnie. Fajny budyneczek.
Bardzo fajny biurowiec , wreście ta Prosta będzie jakoś wyglądała.
^^Nawet ciekawy projekt. Podoba mi sie :)
21 - 40 of 678 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.