SkyscraperCity Forum banner
41 - 60 of 678 Posts

· Registered
216 Posts
SoboleuS said:
Dzięki za foto :eek:kay: W sumie różnice są minimalne. Ale na starym renderze obok stoi drugi wyższy budynek a teraz go nie ma. Ktos wie o co chodzi i co to miało być?
wcale nie sa az tak minimalne. na dole bedzie przeszklona galeria handlowa - na zywca widac srodek, jakies sklepy i loga marek z gornej polki;) a w pierwszej wersji mialo tego nie byc. baaaardzo dobrze, ze to sie zmienilo.

Ten wyzszy to nastepny planowany budynek z kompleksu, skoro ten sie zmienil - to nastepny na pewno tez sie zmieni, wiec pewnie dla tego na razie dali jeden render. Zreszta - to juz tuz przy rondzie, tam gdzie Boro oznajmil, ze dopuszcza wyzsza zabudowe, wiec moze i troszke o to chodzi?;)

· Registered
8,703 Posts
SoboleuS said:
Dzięki za foto :eek:kay: W sumie różnice są minimalne. Ale na starym renderze obok stoi drugi wyższy budynek a teraz go nie ma. Ktos wie o co chodzi i co to miało być?
bo to jest I faza, a tam dalej stoja jeszcze dwa budynku, razem wszystkie maja po 20 tys m2 biur czyli caly kompleks ma 60 tys

· Registered
6,229 Posts
No zapowiada się ciekawie - a myśl , że w II etapie może powstać coś zdecydowanie większego jeszcze bardziej ciekawie :) Dużym plusem też jest to , że , jak ktoś wspominał , w przeciwieństwie do starszej koncepcji , parter budynku ma być oddany pod usługi i handel - to bardzo , bardzo dobra wiadomość :)

· Registered
99 Posts
Imperial said:
np. Warsaw Trade Tower - Wieżowiec Handlu w Warszawie -??? BEZNADZIEJA
Ja bym to raczej przetłumaczył na Warszawską Więżę Handlową. Nie brzmi tak źle.
Warsaw Finencial Center - Warszawskie Centrum Finansowe - dla mnie ekstra.
Naprawdę, nie rozumiem ludzi, którym się wydaje że jak się coś powie po angielsku to pełen szpan, jazda i w ogóle pięknie brzmi. Trochę szacunku i wiary w ojczystą mowę ;)

A budyneczek de facto bardzo przyzwoity, tyle że ja Prosta Office Centre przemianowalbym na Centrum Biurowe Prosta :) To tyle

pzdr.

· Moderator
9,595 Posts
EL Presidénte said:
Ja bym to raczej przetłumaczył na Warszawską Więżę Handlową. Nie brzmi tak źle.
Warsaw Finencial Center - Warszawskie Centrum Finansowe - dla mnie ekstra.
Naprawdę, nie rozumiem ludzi, którym się wydaje że jak się coś powie po angielsku to pełen szpan, jazda i w ogóle pięknie brzmi. Trochę szacunku i wiary w ojczystą mowę ;)
Przed wejściem do WCF są obie wersje: polska i angielska, i bardzo dobrze :) Tak samo OC Prosta też spokojnie mogłoby miec nazwę polską. Ale niektóre nazwy po przetłumaczeniu na nasz język brzmią moim zdaniem niezręcznie i WTT się do tych nazw zalicza ;)

· Registered
5,969 Posts
Nie wiem czy jakiś tydzień temu to jest ostatnio ale wtedy nie działo się nic. Płot i render, poza tym zero ruchu. No chyba że na "po fajrancie" się załapałem, była jakaś siódma wieczór jaka tam szedłem ;)

· Registered
216 Posts
Masstah said:
Nie wiem czy jakiś tydzień temu to jest ostatnio ale wtedy nie działo się nic. Płot i render, poza tym zero ruchu. No chyba że na "po fajrancie" się załapałem, była jakaś siódma wieczór jaka tam szedłem ;)
dzieje sie sporo. koparki juz dzialaja, doprowadzaja instalacje do dzialki. generalnie caly dzien ruch, ale poza dziurami w ziemi nic nie widac, wiec focic chyba nie ma sensu;)

· Registered
5,969 Posts
deney said:
dzieje sie sporo. koparki juz dzialaja, doprowadzaja instalacje do dzialki. generalnie caly dzien ruch, ale poza dziurami w ziemi nic nie widac, wiec focic chyba nie ma sensu;)
Oups... chyba jednak nie powinienem się mądrzyć, tak coś mi się majaczy że to mogło być ciut więcej niż tydzień temu ;)

41 - 60 of 678 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.