Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 8 of 8 Posts

·
Registered
128 Posts
Discussion Starter · #4 · (Edited)
[Warszawa] Rozbudowa II liniii metra - odcinek "3+STP Mory"

No ja się jednak nie zgadzam to znaczy:
Jak dla mnie co do zasady powinno być co kontrakt-to wątek. I na większości wątków o autostradach tak chyba jest.
O ile w przypadku, gdy na zachodzie metro będzie budowane równolegle i będzie pewnie choć jeden wspólny wykonawca to 5+STP może być. Ale mnie na przykład, i jest na pewno więcej takich osób, w ogóle nie interesuje co się dzieje na odcinkach targówkowych. Oczywiście analogicznie - vice-versa, jest zapewne spora cześć osób z Pragi i Targówka, które nie interesuje Wola, Bemowo ani Chrzanów. Ja np. teraz w wątku 3+3 od razu omijam posty z Pragi. Na początku tamtego wątku miało być z resztą tak ze przy każdym poście pisze się [Wola] lub [Praga], ale to tez uważam za zbędne. Powinno być tak ze jak mnie interesuje co na Pradze lub Bemowie to zaglądam lub ustawiam śledzenie odpowiedniego wątku. Dlatego 3+STP lub 5+STP ale bez odcinka wsch-płn.

·
Moderator
80,297 Posts
^^Proponuję [Warszawa] Rozbudowa II liniii metra - odcinek "Powstańców-Połczyńska +STP Mory". Cyfry w tytule dla niezorientowanych będą wprowadzać zamieszanie ;)

·
Semper Invicta
27,035 Posts
Aj Waj - po co kombinować - sorry. Jest łączny wątek dla obecnie budowanych stacji 3+3 i wątek doskonale pracuje, nie wymaga podziału. Wydzielenie z zachodniej odnogi 3 stacji + STP Mory będzie skutkować pozostawieniem kolejnego łączonego wątku 2+3 lub kolejnego podziału na 2 stacje zachodnie (C04 i C05) i 3 stacje wschodnie.

Obecny wątek "[Warszawa] Projektowanie dalszych stacji II linii metra" zostanie przemianowany z projektowania na budowę 5+3 i wszystko w tym temacie.

Niniejszy wątek do skasowania.

·
Moderator
80,297 Posts
^^Może nie do skasowania, a do zamknięcia. Zatem zapraszam do wątku
[Warszawa] Projektowanie dalszych stacji II linii metra . Oczywiście po starcie budowy tytuł wątku zostanie zmieniony.

1 - 8 of 8 Posts
Status
Not open for further replies.