SkyscraperCity banner
1 - 20 of 23 Posts

·
Registered
8,887 Posts
Tak, bardzo fajne panoramki, widzę, że na Millenium pojawiła się jakaś reklama. Co to za podłużny budynek pokryty zielonym szkłem?

·
Registered
4,773 Posts
Krzycho said:
^^^
Dzięki za szybką odpowiedź :eek:kay: Pierwszy raz to widzę, ciekawe jak to wygląda z bliska
A tak jakoś przypadkiem wyszło ;) Z bliska wygląda marnie, nie masz czego żałować.

·
Registered
420 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Krzycho said:
Tak, bardzo fajne panoramki, widzę, że na Millenium pojawiła się jakaś reklama. Co to za podłużny budynek pokryty zielonym szkłem?
Dzięki :) a co do reklamy, to nie wiem, czy tą masz na myśli, ale jest tam napis "Wprost"...
Z resztą, jeśli ktoś się chce dokładniej przyjrzeć, to wrzuciłem pierwszą panoramę w wersji 2236x1024:
http://gzak.homeip.net/Zdjecia/Szczesliwice2/jpeg1200/IMG_panorama1big.jpg

Pozdrawiam!

·
Registered
420 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Raine said:
kurde bede sie czepiać
a dlaczego w tym dziale? a nie w "Wieżowce i Panoramy"
UUuppss... Chyba dobrze się czepiasz... :doh:
Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jest taki dział. Zawsze wchodziłem na "Sub-Forums: Architektura, Urbanistyka i Infrastruktura" :no:

Jeśli jest taka możlwiość, to prosiłbym uprawnionych forumowiczów o przesunięcie wątku na odpowiedniejsze tory... :sly:

Pozdrawiam

·
Moderator
8,175 Posts
To było w Infrastukturze drogowej? ;) Bo jakoś nie zauważyłem wcześniej tego wątku :D Zdjęcia są naprawdę gites, chociaż akurat perspektywa z Górki Szczęsliwickiej nie jest moją ulubioną bo "kibel" jest na pierwszym planie :moods:

·
'czerniakoskie'
943 Posts
Jako, że to mój pierwszy post na forum, chciałbym się przywitać kilkoma fotkami :)

Są to widoki z dachu mojej czerniakowskiej kamienicy.
Pozdrowienia dla forumowiczów.

·
Registered
8,887 Posts
Ale robi się konkurencja wśród warszawskich fotografów, nic tylko się cieszyć :cheers: Witam nowego forumowicza, życzę powodzenia i wytrwałości, start do prawdy imponujący :eek:kay:

·
Semper Invicta
26,721 Posts
Krzycho said:
Ale robi się konkurencja wśród warszawskich fotografów, nic tylko się cieszyć :cheers: Witam nowego forumowicza, życzę powodzenia i wytrwałości, start do prawdy imponujący :eek:kay:
I o to chodzi - trzeba pokazywać naszą Warszawę wszystkim tym niechętnym jej...

A ja dalej sądze że zakładamy jakis klub foto:)... z naszymi ujęciami można by zmontować takie sesje...

1 - 20 of 23 Posts