SkyscraperCity Forum banner
1 - 4 of 4 Posts

·
Registered
299 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
W związku tym że niedługo Wola ma się diametralnie zmienić postanowiłem przejść się jej ulicami i uliczkami by poczuć jej obecny klimat.
I poczułem :) - w niektóre już raczej nie wrócę, szczególnie w "opuszczone" kamienice między prostą a grzybowską w okolicach łuckiej gdzie jakiś patologiczny element sobie grilla robił :)

Obejrzałem sobie też Chłodną o której ostatnio głośno i nie przypuszczałem że ta ulica jest w tak tragicznym stanie.

Zrobiłem jednak ponad 250 zdjęc z czego wybrałem ponad 100 co i tak jest zbyt dużą liczbą by wszystkie wrzucić na ssc, dlatego też wrzucam je na box.net

Klinięcie na zdjęcie spowoduje przejście do następnego.
http://www.box.net/shared/7148viqe8e
Enjoy>>

A tutaj kilka dla przykładu:

·
Registered
671 Posts
swietne fotki. doskonale oddaja klimat dzisiejszej woli w okolicach grzybowskiej :)

zanosi sie, ze za kilka lat z "dzikiego zachodu" przeistoczy sie w jedna z najbardziej reprezentacyjnych czesci miasta :)

dobrze, ze sa takie fotki jak twoje - trzeba zachowac dzisiejszy wyglad miasta dla przyszlych pokolen

1 - 4 of 4 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.