SkyscraperCity banner
1 - 13 of 13 Posts

·
Registered
1,233 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Po wielokopiątkowej sesji fotograficznej apartamentowca Przy Wiśle pogoda wciąż dopisywała, baterie w moim aparacie nadal miały moc, a najbliższy 506 odjeżdżał dopiero za dwadzieścia minut. Bez chwili zastanowienia postanowiłem więc na Nowy Świat z Powiśla wybrać się piechotą.

A tak wyglądają efekty spaceru Tamka - Kopernika - Gałczyńskiego - Foksal.

·
Registered
692 Posts
Ten wysoki blok naprzeciw palacu Ostrogskich to typowy warszawski rozpieprzacz urbanistyczny. Ktos kto to projektowal musial naprawde nienawidziec tego miasta.

·
Semper Invicta
26,720 Posts
Tuzin said:
Ten wysoki blok naprzeciw palacu Ostrogskich to typowy warszawski rozpieprzacz urbanistyczny. Ktos kto to projektowal musial naprawde nienawidziec tego miasta.
Moje okolice:) Może i masz racje Tuzin... Ale na szczescie w podanym rpzez Ciebie miejscu mamy 2 kilkunastopietrowce... wiec jako tako sie komponuja... tworzac jakby brame... Lokalizacja beznadziejna... Ale jakos skutecznie te Bloki uciekaja z widoku... czy to z Nowego Swiatu... Ogolnie mi tam nie przeszkadzaja... Tamka w sumie to bardzo ciekawa ulica...

·
d. marian1989
2,242 Posts
A ja ten blok lubię! Naprawdę :). Jakoś mi tam pasuje, gdy pnę się w górę Tamką, po pobokach wysokie kamienice, a przede mną taka więża. I za brzydki nie jest ;). Jeden z niewielu bloków w centrum, których naprawdę nie chcę wyburzać :).

Pzdr

·
Registered
13,013 Posts
nie zamieszczajcie takich ogromnych zdjec :bash: czy to tak trudno troche skompresowac?

·
Semper Invicta
26,720 Posts
Chris16 said:
nie zamieszczajcie takich ogromnych zdjec :bash: czy to tak trudno troche skompresowac?
Oj nie przesadzaj:) docen chlopaka za ilosc ciekawych foto...:) Dla niektorych nieobeznanych w obrobce komputerowej jakas kompresja czy cos moze okazac sie zbedne... Ja osobiscie postujac po kilkadziesiat fotek poza zmianą rozmiaru nei robię nic ze zdjęciami z prostej przyczyny - braku czasu...:)

·
Registered
13,013 Posts
^^ hmmm... no wiesz... na tej stronie jest ponad 5 MB zdjec... troche to sie dlugo laduje i mi az radio netowe sie wylaczylo ;)

·
Registered
502 Posts
ciekawa ulica, chyba wszystko mozna na niej zobaczyc
no i motoryzacja ladna :D w tym temacie podpisuje sie pod Mar TM ...po raz kolejny zreszta ;)

·
Registered
13,013 Posts
1 - 13 of 13 Posts