Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 85 Posts

·
Banned
1,014 Posts
Discussion Starter · #1 ·

:eek2:

·
3D
7,285 Posts
Widze jakiś aeroklub w poblizu, no bo Okecie to to chyba nie jest.

A skyline fakt - bardzo gesto tu wygląa :_)

·
senior assistant designer
1,426 Posts
Pudelkolandia na tle rasowego skyline'u. Jak dla mnie to zdjecie wymiata :D Jestem milosnikiem szarosci :)

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
No powalający nie jest, ale niezły faktycznie. Po pierwsze oryginalany, po drugie dobrze wieżowce sa wyesponowane.

·
Banned
2,634 Posts
nieźle. Te bloki wyglądają całkiem normalnie i nawet komponują się do skyline'u
Gdybym nie znał Warszawy pomyślałbym że to jakiś skyline amerykańskiego miasta. (te samoloty na dole..........)

·
Homo Skyscraperus
22,168 Posts
super!!! Wyglada to naprawde na niezly masyw... a raczej 2:) Masz moze lepsza (wieksza) fote?? TWOJE TO? Zrob to zdjecie w nocy

·
Banned
1,014 Posts
Discussion Starter · #14 ·
To nie moje zdjecie, znalazlem je na necie. Szkoda wlasnie ze jest troche za male.

Niech ktos sie wybierze w ta okolice z dobrym aparatem i strzeli foty.

·
Registered
86 Posts
Jedna z najlepszych ujec Warszawskiego Skyline'a, moim zdaniem- a widzialem je juz tysiace.

Ale widac ze robione za dachu jekiegos budynku- wiec trudno bedzie powtorzyc.

·
Moderator
8,191 Posts
No faktycznie bardzo ładnie to z tej strony wygląda :yes: Ciekawe ile jeszcze nieznanych, świetnych perspektyw jest do odkrycia :D
Fotka oczywiście już wędruje TUTAJ

·
Respect the Architect
520 Posts
fajowe....ale chyba najladniejsza (promocyjna:D) kolekcja skyline'ow znajduje sie chyba w watku na miedzynarodowym forum"rate our skylines"

·
Boxes rule
1,504 Posts
Patrze na to zdjecie i widze... piersi... Chyba wiosna mi zaczyna uderzac do glowy ;)

Skajlajn byl by super gdyby Palac nie byl zasloniety. Bez niego wyglada niestety dosyc anonimowo.

Rewelacja jest to, ze WTT nie stoi osamotniony, tylko ma otaczajaca go "grupke wielbicieli" ;) Jak te wszystkie inwestycje przy Grzybowskiej wypala, to niezle sie tam zagesci :)

Zrobilem maly "research" i dokopalem sie do informacji, ze zdjecie zostalo zrobione z gory smieciowej za Bemowem, a jego autor dysponuje "troche" lepszym zoomem niz przecietny szary forumowicz :eek:

·
responsible content
451 Posts
powalil mnie, rzeczywiscie :goodnight

1 - 20 of 85 Posts