SkyscraperCity banner

hę??

1 - 20 of 83 Posts

·
Premium Member
Saskie ulice, Kępe ścieżki
17,564 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
http://www.trio-apartamenty.pl/
Adres: Warszawa ul. Stawki 2a
Projektant: JEMS Architekci
Rozpocz. budowy:2007
Zakończ. budowy:2010 - marzec
Kondygn. nadziemne:18 - 4
Powierzch. biurowa:3500 m2
Lokale mieszkalne:190
Miejsc parkingowych:290

wizu:

Zdjęcia:

by Kokoszka

by Petr

by Petr

by Petr

by john murrow

by john murrow

by john murrow

by john murrow

by Michal1701

by Michal1701

by Michal1701

by Michal1701

by Petr

by Petr

by Petr

by Petr

by Petr

by Petr

Dwie fotki ode mnie:

I parę zdjęć ode mnie:

Trio Apartamenty - Warszawa
architektura: JEMS Architekci

·
Registered
392 Posts
Za wcześnie jeszcze na ten wątek. Budynek nie jest jeszcze ukończony, jeszcze przestrzeń w około budynku nie jest zagospodarowana. Stoi jeszcze ogrodzenie, trzeba poczekać na efekt końcowy.

·
Registered
1,379 Posts
Proponowałbym na przyszłość nie dodawać nowego budynku do miss zanim nie zostanie wykończony. Może się jeszcze przecież trochę zmienić od teraz. A poza tym nie ma wnętrza.

·
Premium Member
17,564 Posts
Discussion Starter #4
Wydawało mi się że już skończyli. Bryła budynku jest już skończona. Przestrzeń naokoło też już zrobiona. Zostały tylko kontenery i budy do wywiezienia, a także zabranie ogrodzenia. Nie wiem jak wnętrza portierni i korytarzy, ale to nie jest ważne. Wydaje mi się że do oceny architektury, detalu, urbanistyki nic więcej nie potrzeba. Zresztą ostatnio inwestor nawet zorganizował w budynku jakiś pokaz/koncert (nie pamiętam) który miał na celu również otworzyć inwestycję.

Sam ostatnio poprosiłem o zamknięcie wątku o Wolffie Marszałkowska, ale tam nawet elewacji nie skończyli, a chodnik był/jest totalnie rozkopany. Tu jest etap ostateczny.

Ale jak chcecie to możecie poprosić o zamknięcie, mi się nie spieszy.

·
Moderator
8,028 Posts
Budynek jak najbardziej jest gotowy i nadaje się już do oceny, natomiast niepotrzebnie zostały zapostowane zdjęcia z jego budowy, które zresztą usunąłem.
Co do budynku to trudno się do czegoś przyczepić, jeden z najlepszych w Warszawie w ostatnich latach: 9.5/10

·
Registered
899 Posts
Wydawało mi się że już skończyli. Bryła budynku jest już skończona. Przestrzeń naokoło też już zrobiona. Zostały tylko kontenery i budy do wywiezienia, a także zabranie ogrodzenia. Nie wiem jak wnętrza portierni i korytarzy, ale to nie jest ważne. Wydaje mi się że do oceny architektury, detalu, urbanistyki nic więcej nie potrzeba. Zresztą ostatnio inwestor nawet zorganizował w budynku jakiś pokaz/koncert (nie pamiętam) który miał na celu również otworzyć inwestycję.

Sam ostatnio poprosiłem o zamknięcie wątku o Wolffie Marszałkowska, ale tam nawet elewacji nie skończyli, a chodnik był/jest totalnie rozkopany. Tu jest etap ostateczny.

Ale jak chcecie to możecie poprosić o zamknięcie, mi się nie spieszy.
Wbrew pozorom chyba warto poczekać na zdjęcia wnętrz:

·
BANANED BY VOLT CENTERTEL
4,313 Posts
Możnaby się zastanawiać czy nie powinien być wyższy, jaśniejszy i w ogóle blablabla ale i tak jest świetny i u mnie ma dychę.

PS. Czy Pan Soboleus mógłby zmienić na public poll?

·
Premium Member
17,564 Posts
Discussion Starter #9
^^ Wydaję mi się, że zaznaczyłem poll publiczny. Zresztą wczoraj widziałem kto jakie noty oddał.

Budynek jak najbardziej jest gotowy i nadaje się już do oceny, natomiast niepotrzebnie zostały zapostowane zdjęcia z jego budowy, które zresztą usunąłem.
Co do budynku to trudno się do czegoś przyczepić, jeden z najlepszych w Warszawie w ostatnich latach: 9.5/10
Chciałem pokazać etap budowania, dlatego zdjęcia wcześniejsze dałem na początku. Może za słabo je oddzieliłem. Na nich też widać było trochę dokładniej elewację. No, ale niech będzie bez nich i tak dobrze widać budynek, a jest mniejszy chaos.

Co do wnętrza, to rzeczywiście zapowiada się fantastycznie, ale jest to coś nie nie wpływa tak bardzo na architekturę całego budynku.

... A co do samego budynku, to nie widzę bardziej adekwatnej oceny niż 10. Pod każdym względem jest idealny/bliski ideału.

·
Rośnij w siłę, Polsko!
331 Posts
Dla mnie również jest to niezły budynek, chociaż za kilka dodatkowych pięter na pewno bym się nie pogniewał. 9/10

1 - 20 of 83 Posts