SkyscraperCity banner

hę??

21 - 40 of 83 Posts

·
Registered
20,855 Posts
Z pewnością sprawa gustu. Dla mnie późne lata dziewięćdziesiąte USA. Jak na nasze warunki z pewnością wyśmienita i wzbogacająca tkankę miejską inwestycja.

9/10

·
Registered
534 Posts
Jedna z moich ulubionych warszawskich realizacji. Szkoda tylko, że elewacja nie jest nieco jaśniejsza (taka jak na wizu). 9,5 !

·
Registered
3,184 Posts
Budynek jest bardzo dobry ,ale wydaje mi sie ,ze kolor elewacji na wizu jest troche lepszy niz w rzeczywistosci. Ogolnie ten kolor jakos niebardzo mi odpowiada ,dlatego "tylko" 9 ;)

·
Richelieu znad zapory
8,037 Posts
^^ Dokładnie. Budynek pod względem architektonicznym i urbanistycznym świetny. Takiej architektury coraz bardziej potrzeba w stolicy. Nie są to wielkie kompleksy budynków, ale wyśmienite, subtelne wypełniacze zabudowy. Czuć miasto! :cheers:
10/10

·
Registered cat
12,450 Posts
9,5 na 10.

Ma kilka wad, m.in. oblicowanie jakieś takie badziewne, wieżyczka z niektórych miejsc wygląda zbyt przysadziście - co tu dużo mówić, jeszcze 5 pięter by się przydało ;) - i jeszcze parę innych wad by się znalazło.

Ale ja go po prostu lubię :colgate:

Dwie fotki ode mnie:

·
Registered
66,108 Posts
ŁoŁ

Jestem zaskoczony... - TAK wysokimi ocenami :|. Nie jest to złe, ale nie prezentuje się też dla mnie jakoś nad wyraz ciekawie - ot, estetyczna mieszkaniówka - 6,5/10 to max co mogę dać - nie wybija się jakoś, nie jest też specjalnie ładne, trochę ciężkie - ot i tyle...

·
Richelieu znad zapory
8,037 Posts
A jak ma się sprawa z wnętrzami? Z tego co wiem, to chyba jeszcze nie zostały wykończone? Kiedy jest to planowane?

P.S. 3.000 post :cheers:

21 - 40 of 83 Posts