SkyscraperCity banner

hę??

61 - 80 of 83 Posts

·
Registered
66,217 Posts
Jak to niewiele Nam w Polsce trzeba ;) - patrząc na skalę ocen - to powinno być jakieś cudo - a tymczasem: ot, estetyczna mieszkaniówka - taki neo-modernizm mi się kojarzy, ale ja się nie znam. Wszystko co duże, trochę przytłacza - ot, blok w ciekawej formie...

De gustibus...
^^
Jasne, ale pogadać se można, wywnętrzyć się - w końcu to Forum (zresztą Kolega mmjp może Ci to gruntownie objaśnić ;)).

·
Premium Member
Saskie ulice, Kępe ścieżki
17,574 Posts
Discussion Starter #67
Imo najlepszy wieżowiec mieszkaniowy w Polsce zbudowany w ostatnich 20 latach. Trudno żeby taki budynek dostał coś niskiego. Do ideału mu mało brakuje. Architektonicznie i urbanistycznie świetny. Jedyny minus to to, że jest za niski, ale wyższy pasował by bardziej koło Patyka, na Stawkach pasuje taki jaki jest. Do tego nie ma tej nudnej elewacji z piaskowca. Lubię ten materiał, ale jest przynajmniej kilkanaście porządnych inwestycji z tego materiału. Czego chcieć więcej.

·
Registered
66,217 Posts
^^
No, tak - de gustibus... :|

·
Registered
10,655 Posts
Nie wiem czemu dałem kiedyś temu budynkowi 8,5, teraz dałbym co najmniej o 1 punkt więcej.

·
Registered
Не имеет аналогов в мире
2,669 Posts
Trzyma poziom, fajne materiały, ale dla mnie trochę za duża skala. Tylko dlatego "tylko" 8,5. :)

·
Registered
2,684 Posts
Jakiś czas temu dałem sześć, teraz widzę, że to głównie przez zdjęcia, ale teraz... 7,5, może osiem.

Podobna mi się tylko od swojej ostrej strony, ale już on face, od boku wydaje mi się przeciętny, natomiast od tyłu kompletnie mi się nie podoba.

Nowe zdjęcia na plus.

61 - 80 of 83 Posts