SkyscraperCity banner

461 - 480 of 507 Posts

·
Registered
61 Posts
Z nieoficjalnych informacji wiem, że otwarcie przesunie się parę ładnych miesięcy. Podobno zostanie wydany nowy projekt wnętrz na początku przyszłego roku...

·
Balthazar Bux
28,384 Posts
Myślę że hotel ma duże szanse na powstanie, wszystkie hotele w okolicy lotniska prócz nieszczęsnego Renaissance powstały bez problemu.

Swoją drogą co to za inwestycja te budynki obok hotelu?. Bo to nie jest Chopin Airport City.

·
evertonfans
3,146 Posts
Fragment wiadomości Gazety Wyborczej dot. przedmiotowej inwestycji.

Na razie jedyną inwestycją obok lotniska, której przyszłość jest dość precyzyjnie określona, jest pięciogwiazdkowy hotel Renaissance, którego operatorem będzie sieć Marriott. Powstaje on naprzeciwko Terminalu 2. Hotel będzie oferował 225 pokoi, w których będzie mogło zatrzymać się 400 gości, pięć sal konferencyjnych i basen. Budowa gmachu przez kilkanaście miesięcy była zamrożona z powodu upadłości wykonawcy. W ubiegłym roku dokończenie prac powierzono firmie Porr (kontrakt opiewa na 138 mln zł). Pierwsi goście mają zatrzymać się w hotelu we wrześniu.
źródło wiadomości: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,20197322,lotnisko-chopina-co-z-biurowym-miasteczkiem-obok-portu.html

·
Banned
1,322 Posts
Czy tam w ogóle coś się dzieje? Parę dni temu byłem na lotnisku i jakby od co najmniej 2 miesięcy niewiele się zmieniało w krajobrazie wokół hotelu. Łażą jacyś znudzeni robotnicy i coś tam dłubią, coś tam jest pozaklejane popacykowane ale nie wygląda to na obiekt który w tym roku miałby ruszyć. Do kiedy oni w ogóle mają termin? Chyba do 2017?

·
Banned
112 Posts
^^ także ostatnio zawitałem w okolicę i ani żywego ducha nie widziałem żeby się kręcił po budowie. Elewacja obdarta od lat stoi i w tych miejscach zaczynają być widoczne efekty oddziaływania warunków atmosferycznych.

·
Balthazar Bux
28,384 Posts
Zapewne najwięcej dłubią w środku dlatego nie wiele widać z zewnątrz. Ale prac przy samej bryle budynku niewiele im zostało, dokończenie elewacji, daszku nad wejściem i tego czegoś z tyłu to góra dwa miesiące roboty. Do końca roku może otworzą.

·
Balthazar Bux
28,384 Posts
Jest, uzupełniono braki we frontowej elewacji, zdemontowano płyty zasłaniające witryny, powieszono logo i nazwę hotelu (na razie zasłonięte). To znak że coś się dzieje. Gdyby nic nie robiono wykonawca zabrał by manele.

·
Moderator
W domu ku*wa a gdzie?
23,018 Posts
Parę dni temu byłem na lotnisku i nie wyglądało jakby coś się działo w środku, a stan budowy nie różni się od zdjęć w tym wątku.

·
Balthazar Bux
28,384 Posts
Jeszcze rok się z tym chcą bawić, no ludzie, ile to można hotel wykańczać, w dwa lata to można od zera hotel zrobić a nie wnętrza i prawie gotową elewację kończyć. zanim go otworzą to się będzie do remontu nadawał. Nie rozumiem inwestora, nie zależy mu na tym aby jak najszybciej zacząć zarabiać na hotelu?.

·
Banned
1,322 Posts
Jeszcze rok się z tym chcą bawić, no ludzie, ile to można hotel wykańczać, w dwa lata to można od zera hotel zrobić a nie wnętrza i prawie gotową elewację kończyć. zanim go otworzą to się będzie do remontu nadawał. Nie rozumiem inwestora, nie zależy mu na tym aby jak najszybciej zacząć zarabiać na hotelu?.
Dobra zmiana to wszystko mówi, nic więcej nie trzeba dodawać.

·
Registered
60 Posts
^^Jeszcze parę postów wyżej pisane było że na wrzesień...od roku jak widać niewiele się dzieje i kolejny rok jest na otwarcie...
Trochę to dziwne jak na klasę hotelu/inwestora i taką lokalizacje...ale widocznie nie mają ciśnienia na termin otwarcia...a może chodzi o coś zupełnie innego?
Klasa hotelu i operator to jedno, a inwestor "dobra zmiana+" to drugie....

461 - 480 of 507 Posts