SkyscraperCity banner

481 - 500 of 507 Posts

·
Balthazar Bux
28,384 Posts
Dobra zmiana to wszystko mówi, nic więcej nie trzeba dodawać.
Może i coś w tym jest, może zajęli się tym aby utrzymać się na stołkach a realizację projektów odłożyli na później. Tak czy siak przeciąganie tej niekończącej się budowy to dziwny ruch i dość głupi.

·
Registered
353 Posts
Coś tam się dzieje, ruch na budowie skromny ale jest, zapewne w środku trwają prace wykończeniowe. Na zdjęciach widok od strony południowej (terminalu), od północy elewacja wygląda trochę gorzej, wciąż w niektórych miejscach widać uszkodzoną izolację cieplną. Ponoć w drugiej połowie bieżącego roku ma zostać oddany do użytku.. Dzisiejsze:

1.

2.

3.

4.

5.

·
WiFi na 4 kreski
8,899 Posts
podoba mi sie ten budynek :yes:

·
Balthazar Bux
28,384 Posts
Mi też ale nie całkiem. Miało być cudo że och ach, miał powalać na kolana. Niestety nie będzie aż tak dobrze.

·
Registered
4,823 Posts
Otwarcie hotelu dopiero pod koniec 2017 roku.
O, jak dobrze się składa, że są zdjęcia :) - bo nie chciałem odkopywać wątku, a nie wszyscy mogli zauważyć tę informację z wątku ogólnohotelowego. ;)

Zamiast końca 2017, aktualna planowana data otwarcia (przynajmniej oficjalnie) to... marzec 2018. :nuts:

·
Balthazar Bux
28,384 Posts
O, jak dobrze się składa, że są zdjęcia :) - bo nie chciałem odkopywać wątku, a nie wszyscy mogli zauważyć tę informację z wątku ogólnohotelowego. ;)

Zamiast końca 2017, aktualna planowana data otwarcia (przynajmniej oficjalnie) to... marzec 2018. :nuts:
Marzec?. Jak tak popatrzeć na to ile już czasu się z tym bawią odkąd ruszyli po przerwie to będzie dobrze jak we wrześniu otworzą.

·
WiFi na 4 kreski
8,899 Posts
Podobie mnie sie ten budynek.
Teraz poprosze klockowaty wiezowiec z identyczna elewacja.

·
Registered
4,823 Posts
Cóż, po dziewięciu latach od założenia wątku...

... i prawie SIEDMIU budowy... :nuts:

...można już rezerwować pokoje. :)

http://www.marriott.com/hotels/travel/wawbr-renaissance-warsaw-airport-hotel/

Otwarcie cały czas czas zapowiadane "na marzec", chociaż w systemie rezerwacyjnym jako pierwsze dostępne terminy w tej chwili znalazłem od 28 maja. Ceny od ponad 800 zł za dobę.

I podsumowanie oferty:

https://www.e-hotelarz.pl/mht/?p=49453

Warszawski hotel Renaissance dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się do polskiego modernizmu - inspiracje czerpano z dorobku polskiego wzornictwa, sztuki i grafiki, a tematy Polskiej Szkoły Plakatu były dla architektów bazą do stworzenia niepowtarzalnych wnętrz.

Nowoczesny wystrój pokoi to kompromis między surowym betonem, miękkimi teksturami tkanin i oryginalnymi pracami polskich artystów na ścianach. Hotel Renaissance, jako jedyny w okolicy lotniska, odda gościom do dyspozycji basen ["z widokiem na startujące samoloty"] i sauny oraz strefę spa. Hotel zaoferuje także Excutive Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska.

- Renaissance Warszawa Airport Hotel nie jest klasycznym hotelem pięciogwiazdkowym. Ani styl, ani kolorystyka i wystrój wnętrz nie pozwalają porównać go z innymi hotelami tej klasy - mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development. Naszym celem było stworzenie hotelu dla ludzi mających odwagę wyjść poza konwenanse, otwartych na odkrycia, którzy stale szukają nowych inspiracji, także podczas podróży służbowych - dodaje.

W hotelu znajduje się nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta - 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 844 m kw., a także wysoka na 5,5 m sala balowa.

·
Balthazar Bux
28,384 Posts
No proszę jaka niespodzianka. A już myślałem że wątek odkopano bo ktoś wrzucił nowe fotki na których prawie nie widać zmian.

Ciekawe czy ta Excutive Lounge będzie ogólnodostępna. W sensie że pójdzie się, kupi ciacho, jakiś soczek, usiądzie przy stoliku czy jakiejś ladzie i będzie się można gapić na lotnisko.

·
BLURRED BY ROBIN THICKE
821 Posts

·
Registered
370 Posts
Jeśli rozbiórka ma trwać tyle co budowa, powinni niedługo zacząć hotel demontować, żeby zdążyć na zamknięcie Okęcia.

481 - 500 of 507 Posts