SkyscraperCity Forum banner
1 - 12 of 12 Posts

·
Moderator
Joined
·
8,383 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Jak wiadomo zdobycie Marriota to nic trudnego - wystarczy udać się windą na ostatnie piętro, gdzie w barze Panorama, sącząc napoje chłodzące, można do woli delektować się widokiem Stolycy :D Jednak pomimo tego zdjęć z Marriota było do tej pory bardzo mało na Forum i były one porozrzucane po różnych jego zakamarkach ;)
Ponieważ jednak w dniu 19 IV roku 2006 na szczyt Marriota dotarła silna delegacja FPW w składzie SoboleuS, michau, rcube, kafarek, StPetr, czas założyć osobny wątek.

Niestety focenie z Marriota nie jest proste, ze względu na przyciemniane szyby i refleksyjne szkło, oraz z tego względu że fotki Centrum wychodzą pod słońce...
Coś tam jednak udało mi się wymęczyć...

Centrum całe w refleksach ;)Ale coś tam udało się zfocić ;)Wola:Tarasy:
Pajac:
No i mój ulubiony widok na moje ulubione Śródmieście Południowe:
Widok na wschód:

Roma Center i Tepsa:Widok w dół na ul. Emilii Plater:I to tyle. Zachęcam też pozostałych zdobywców do wrzucania tutaj swoich fotek. Na zachętę mały bonusik :laugh:

 

·
**** Skyscraperus
Joined
·
22,392 Posts
kędzior said:
jestem pierwszy! foty super :) szczegolnie ostatnia... ah te napoje chlodzace :)
Widzialem wczesniej, ale nie komentowalem ;\ Nie każdy spamuje tyle co Ty:p Zdjecia mogą być ,ale irytowało mnie ich częste pomazanie :) Ale rozumiem... okna ;\ (Trzeba było pochnąć rCube, wyleciał by, w drodze wypas fotki, a no i szyby by nie było! )


:cheers:
 

·
Registered
Joined
·
3,979 Posts
Marriot to faktycznie lipa jesli chodzi o mozliwosci focenia (szyba i godz otwarcia powoduje walenie slonca w obiektyw). Imo na FIMie powinni na tarasach otworzyc jakies pub'y pod niebem (parasolem) w lato bo widoki przednie a "tarasow" FIM ma kilka :D FIM rocks :D
 

·
Registered
Joined
·
2,970 Posts
co jest na tej reklamie na uniersalu?? wyglada mi na to ze to niby mialo byc odbicie lustrzane bo widdac rotunde i jakby ksztalt centralnego a te wieze ?? co to za wizja?? moze to jakis przeciek ;)tez bylem w mariocie zrobic foty ale po ciemku to wogole mija sie z celem bo sie okna nie otwieraja :)
 

·
inseminator idei
Joined
·
405 Posts
AGC said:
po ile jest maly browar?
Mariott jest sakramencko drogi. W 2001 roku za mal± lavazze zaplacilem 15 zeta + 10 zeta napiwku. Drinki zaczyna³y sie od ok 100 zeta - 1000 PLN. Browar? Myslê, ¿e ok 20-30 zeta za 0,5l.Czyli mar¿a 1000-1500%. To by³ jeden z kosztowniejszych wypadow z laska w moim zyciu, ale oplacilo sie
 
1 - 12 of 12 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top