SkyscraperCity banner
1 - 12 of 12 Posts

·
Moderator
8,175 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Jak wiadomo zdobycie Marriota to nic trudnego - wystarczy udać się windą na ostatnie piętro, gdzie w barze Panorama, sącząc napoje chłodzące, można do woli delektować się widokiem Stolycy :D Jednak pomimo tego zdjęć z Marriota było do tej pory bardzo mało na Forum i były one porozrzucane po różnych jego zakamarkach ;)
Ponieważ jednak w dniu 19 IV roku 2006 na szczyt Marriota dotarła silna delegacja FPW w składzie SoboleuS, michau, rcube, kafarek, StPetr, czas założyć osobny wątek.

Niestety focenie z Marriota nie jest proste, ze względu na przyciemniane szyby i refleksyjne szkło, oraz z tego względu że fotki Centrum wychodzą pod słońce...
Coś tam jednak udało mi się wymęczyć...

Centrum całe w refleksach ;)

Ale coś tam udało się zfocić ;)

Wola:

Tarasy:

Pajac:

No i mój ulubiony widok na moje ulubione Śródmieście Południowe:

Widok na wschód:

Roma Center i Tepsa:

Widok w dół na ul. Emilii Plater:

I to tyle. Zachęcam też pozostałych zdobywców do wrzucania tutaj swoich fotek. Na zachętę mały bonusik :laugh:

·
Registered
1,522 Posts
SoboleuS said:
Niestety focenie z Marriota nie jest proste, ze względu na przyciemniane szyby i refleksyjne szkło,
trza bylo otworzyc okno :)

jak milo ze strzeliliscie dwie foty kompleksowi TP na Nowogrodzkiej w ktorym jest mi dane ostatnio wiecej przebywac

·
Homo Skyscraperus
22,141 Posts
kędzior said:
jestem pierwszy! foty super :) szczegolnie ostatnia... ah te napoje chlodzace :)
Widzialem wczesniej, ale nie komentowalem ;\ Nie każdy spamuje tyle co Ty:p Zdjecia mogą być ,ale irytowało mnie ich częste pomazanie :) Ale rozumiem... okna ;\ (Trzeba było pochnąć rCube, wyleciał by, w drodze wypas fotki, a no i szyby by nie było! )

:cheers:

·
Registered
3,982 Posts
Marriot to faktycznie lipa jesli chodzi o mozliwosci focenia (szyba i godz otwarcia powoduje walenie slonca w obiektyw). Imo na FIMie powinni na tarasach otworzyc jakies pub'y pod niebem (parasolem) w lato bo widoki przednie a "tarasow" FIM ma kilka :D FIM rocks :D

·
Registered
2,969 Posts
co jest na tej reklamie na uniersalu?? wyglada mi na to ze to niby mialo byc odbicie lustrzane bo widdac rotunde i jakby ksztalt centralnego a te wieze ?? co to za wizja?? moze to jakis przeciek ;)

tez bylem w mariocie zrobic foty ale po ciemku to wogole mija sie z celem bo sie okna nie otwieraja :)

·
Moderator
8,175 Posts
Discussion Starter · #10 ·
^^
Jak na moje oko, to te wieże to jest Lippo Center w Hong Kongu :D

Natomiast jeśli chodzi o browar, to ceny nie pamiętam bo michau nam stawiał, wiem tylko że jest skandalicznie drogi ;)

·
inseminator idei
390 Posts
AGC said:
po ile jest maly browar?
Mariott jest sakramencko drogi. W 2001 roku za mal± lavazze zaplacilem 15 zeta + 10 zeta napiwku. Drinki zaczyna³y sie od ok 100 zeta - 1000 PLN. Browar? Myslê, ¿e ok 20-30 zeta za 0,5l.Czyli mar¿a 1000-1500%. To by³ jeden z kosztowniejszych wypadow z laska w moim zyciu, ale oplacilo sie

1 - 12 of 12 Posts