SkyscraperCity banner

15041 - 15060 of 15098 Posts

·
Registered
Joined
·
12,543 Posts

·
Registered
Joined
·
74 Posts
^^I bardzo dobrze. Hejt na ten kompleks jest przesadzony i chyba stał się bardziej jakimś memem niż poważną krytyką. Ma swoje wady, ale nie większe niż wiele innych inwestycji. A Plac Europejski to bardzo przyjemna przestrzeń, polecam się przejść bez uprzedzeń na wiosnę/lato.
 

·
Registered
Joined
·
12,543 Posts
jeden z najemców w perspektywie kilku lat odejdzie z obecnej siedziby

– Rząd Polski zdecydował, że przekaże działkę na ul. Racławickiej na rzecz Agencji Frontex, która wybuduje tam siedzibę – poinformował szef MSWiA Mariusz Błaszczak, który w czwartek wraz z dyrektorem Frontexu podpisał umowę wskauzjącą Warszawę jako siedzibę unijnej agencji.

Frontex - Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej obecnie ma obecnie siedzibę w kompleksie Warsaw Spire przy pl. Unii Europejskiej 6 w Warszawie. Na mocy czwartkowej umowy planowana jest jednak budowa nowej placówki w innym miejscu – przy ul. Racławickiej.
https://www.wprost.pl/kraj/10045858...-dzialke-Powstanie-nowa-siedziba-agencji.html
 

·
Registered
Joined
·
188 Posts
Właśnie ogłoszono wyniki prestiżowego konkursu branży architektonicznej MIPI Awards 2017. Warszawski Warsaw Spire zwyciężył w kategorii najlepsza inwestycja biurowa. Wygrał z biurowcami z Londynu czy Rzymu.

Wieżowiec Warsaw Spire, flagowy projekt Ghelamco Poland, jako jedyna inwestycja w Polsce, został nominowany do finału MIPIM Awards 2017 – jednego z najbardziej prestiżowych konkursów branży nieruchomości na świecie.

Najlepsza inwestycja biurowa

Uroczysta gala finałowa konkursu odbyła się 16 marca w Palais des Festivals w Cannes. Wieczorem poznaliśmy zwycięzców, jury postanowiło nagrodzić Warsaw Spire nie tylko nominacją, ale dać główną nagrodę w kategorii najlepsza inwestycja biurowa na świecie. Informacja o zwycięstwie już jest wyświetlana na budynku na warszawskiej Woli.
http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,21508712,wiezowiec-warsaw-spire-najlepszym-biurowcem-na-swiecie.html#MT
:applause:
 

·
Groch z kapustą
Joined
·
264 Posts
Dzisiejsza noc. Warsaw Spire w korespondencji z zabudowaniami Mirowa. Fot. z OZŻB.

Akurat wyświetlali napis o zdobyciu nagrody przez Warsaw Spire w konkursie MIPIM Awards 2017 - najlepszy biurowiec na świecie.

 
15041 - 15060 of 15098 Posts
Top