Skyscraper City Forum banner

Jaka ocena?

1 - 20 of 93 Posts

·
Moderator
8,198 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Miniaturowy biurowiec w otoczeniu przedwojennych willi i zieleni Parku Na Skarpie :)

Adres :ul. F. Nullo
Autorzy projektu: arch. Stefan Kuryłowicz z zespołem
Realizacja: 2003-2006
Powierzchnia użytkowa: 3115 m2
Kubatura: 12514 m3
Liczba kondygnacji: 6 (4 nadziemne, 2 podziemne)

Fotki:

I parę wizualek:

Ode mnie 9,5/10. Niezwykły budynek w nietypowym otoczeniu - jego lokalizacja powoduje że wygląda jeszcze ciekawiej - tak jakby między starymi willami wyładowało jakieś UFO :D - ale moim zdaniem wszystko do siebie fajnie pasuje. Tylko trochę szkoda że tak ciekawy budynek stoi schowany gdzieś w małej, bocznej uliczce...

·
Registered
752 Posts
8/10 Sam budynek jest ciekawy, ale nie jestem do końca przekonany co do idei lączenia tak nowatorskich konstrukcji z zachowaną starą zabudową ,oczywiście nie w każdym przypadku.

·
Registered
3,227 Posts

·
Registered
109 Posts
10/10

Najlepszy kameralny biurowiec jaki w Warszawie widzialem. Realizacje Wolfa to po prostu pierwsza klasa i bardzo zaluje ze maja tyle problemow z przeprowadzaniem inwestycji.
Co do slepej sciany, to wydaje mi sie ze to sa nowatorskie i niezwykle eleganckie "zaluzje" z kamienia, jesli porownacie rendery i niektore zdjecia to sa one w roznych pozycjach.

·
Iroquois of Europe
9,903 Posts
Szkoda, że z obu stron jest odzielony ogrodzeniem od ulicy. :( Za to odejmuję mu dodatkowe 0,5 punkta, ale to wciąż pierwsza liga.
8,5/10

1 - 20 of 93 Posts