SkyscraperCity banner
1 - 20 of 81 Posts

·
.
2,959 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Interesuje sie ktos wyprawa na komin EC kaweczyn (300,5m) :) Bylem ze dwa razy juz :) ale aparatu nie mam :p

·
Mam bez liku...
7,633 Posts
Traficie tam? Na wszelki wypadek dam Wam fotkę :)

·
Registered
3,982 Posts
Teraz sobie to przemyslalem. 300m na piechote do gory po drabinie (windy tam raczej nie maja) to troche sie mozna zmeczyc i troche to czasu zajmie (z 20 minut ? ) . I ile miejsca jest na szczycie bo juz widac jest sporo chetnych w tym i ja :D

·
WAWA
862 Posts
@rcube czepiasz się :D przecież to 300m po drabinie to sama przyjemność,a na górze jak znam życie jest taka platforma na około komina, czyli miejsce jest dla nas wszystkich :D

·
.
2,959 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Wyprawa na Kaweczyn.
Termin sierpien.
Liczba osob max 3.
Dla ciekawosci podam ze wyprawa jest po schodach i zajmuje jakies 20-30 minut w zaleznosci od kondycji (ja pale wiec wchodze powoli :p) ale widoki sa porywajace a wiatr taki ze malo glowy nie urwie. Aha i jak by cos to nic nikt nie wie :) Jeszcze dobry aparat by sie przydal :p Jak cos ktos chce jeszcze wiedziec to pytac :)

·
ex Leshchoo
3,531 Posts
Jezeli nie obowiazuje kolejnosc zgloszen lub jakikolwiek inny klucz to:

Nikon D50 + Sigma 70-300, melduje gotowość bojową poza pierwszym tygodniem sierpnia :).

·
Urban experience...
2,338 Posts
Ja jestem jak najbardziej chetny tylko coz Canon Power Shot A 85 raczej ma malo szans w licytacji na zooma :D, choc mam lustrzanke z obiektywem 300 a moze do sierpnia bede mial cyfrowa (tzn. rodzice :D )

·
SS-man: Semen Shedder
1,765 Posts
Awik said:
Wyprawa na Kaweczyn.
Termin sierpien.
Liczba osob max 3.
Dla ciekawosci podam ze wyprawa jest po schodach i zajmuje jakies 20-30 minut w zaleznosci od kondycji (ja pale wiec wchodze powoli :p) ale widoki sa porywajace a wiatr taki ze malo glowy nie urwie. Aha i jak by cos to nic nikt nie wie :) Jeszcze dobry aparat by sie przydal :p Jak cos ktos chce jeszcze wiedziec to pytac :)
Czekam na fotki :)

Jakim cudem masz dostep do takich miejsc?

·
Moderator
8,171 Posts
Wydzieliłem osobny wątek żeby nie robić bałaganu w wątku rafaela o Warcie;) Trochę szkoda że wyprawa dopiero w sierpniu , ale chyba warto trochę poczekać. Sam bym się wybrał ale skoro tylko 3 osoby mogą wejść to mogę odstąpić miejsce komuś w lepszym sprzętem (większym zoomem) ;)

·
'czerniakoskie'
942 Posts
No to zapowiada się hit roku :cheers:
Kiedyś ktoś już postował kilka fot z kominu EC Kawęczyn i wyglądały jakby były robione z samolotu :)

·
Registered
4,992 Posts
czy dla przyjezdnego frajera zapewne miejsca nie starczy... na swoją obrone mam sony dsc h1 12x optical + 4x digital...

·
.
2,959 Posts
Discussion Starter · #20 ·
marek bielski said:
Jakim cudem masz dostep do takich miejsc?
Mam po prostu ale to nie takie latwe nawet dla mnie.

Moze uda sie wiecej osob. Jeszcze nie wiem i narazie jestem w trakcie zalatwiania "formalnosci". Powoem tak ja nie bede wybieral kto pojdzie bo to nie bedzie sprawiedliwe. Sami zdecydujecie :) Jak bede wiedzial konkrety to dam znac. A swoja droga Mar_tm wiesz gdzie jest Malkinia??? Na pewno wiesz :) tam tez sa takie dwa kominy po 160m :) i przy dobrej widocznosci + dobra lornetka widac pekin :p

1 - 20 of 81 Posts