SkyscraperCity banner

1 - 19 of 19 Posts

·
d. marian1989
2,240 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Tak jak już od dłuższego czasu obiecywałem, widoczki z najpiękniejszej wieży w warszawie ;). Niestety mgła była straszna i nie byłem w posiadaniu statytuwu, niemniej mnie to nie przeszkadzało ;)

Enjoy ;)
Widoki z samego dachu:

WFC

TPSA

IC

IC i WFC

Dach WFC ;)

Dach IC i iglica PKiN

Dziki zachód ;)

Teraz będę schodził coraz niżej:

Północny skyline

Lądowisko na TPSie

Śródmieście wschodnie

Westin

Al. JP II w stronę północną

Prosta (jak dle mnie jedna z bardziej obciachowych ulic dla centrum)

Nieco na lewo i widoczna Toytoyka

Ilmet (czy on nie jest śliczny? szkoda tylko, ze taki niski... :( )

Al. JP II w stronę południową

IC i PKiN

Nasze city ;)

Duma Warszawy :D

Chyba pożegnam się z tym światem...

A to pewnie ostatni widok w moim życiu... ;) [muszę powiedzieć, że jest zadowolony z tego zdjęcia ;) ]

...nie, nie skaczę :D Na prawo więcej ładnych widoków ;)

Tutaj, to są dopiero kontrasty... kamienice, bloki, biurowce, wieżowce... Poprostu Warszawa :)

Aaa! Jedzie na mnie mercedes gigant! :D

Al. JP II z PZU

PZU i TPSA

WFC z jednej...

...i z drugiej strony ;)

No i to by było na tyle. Mam nadzieję, ze mnie nie zabijecie za zerową jakość :D. Poprostu tak byłem sszokowany widokami, ze nie mogłem utrzymać prosto ręki ;)

Pzdr

·
Registered
1,363 Posts
markus1234 said:
co to znaczy "jarac" ?
bierzesz pewną substancje (zieloną lub żółtobrązową ) , zawijasz w papierek o nazwie bletka, za pomocą przyrządu o nazwie zapalniczka podpalasz koniec tego a z drugiej strony wciągasz dym

·
Boxes rule
1,504 Posts
Dzieki za fotki :) Szkoda, ze widocznosc taka slaba, ale tworzy to pewien klimat. Po raz pierwszy widze wykonczonego Hiltona z tej perspektywy i mam wrazenie, ze sie tak jakos dziwnie i niespodziewanie konczy o gory...

·
I'm a rubber ball
830 Posts
photobucket zdechł :( Nie lepiej na imageschacka wrzucać ?

·
Pan od przyrody
3,245 Posts
Nic nie widac, proszę o przeniesienie zdjęc na serwer umożliwiający hotlinkowanie. Bo zapewne są ciekawe:)

·
d. marian1989
2,240 Posts
Discussion Starter · #18 ·
Przepraszam Was bardzo, ale ostatnio nie mam za dużo wolnego czasu i nie mogłem przerzucić zdjęć. Narazie jak widać je widać :). Postaram się zmienić serwer jak najszybciej.

Pzdr i dzięki za oceny zdjęć :). Są b. motywujące.

PS. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda mi się zaliczyć ZT w najbliższym czasie, ale to jeszcze nic pewnego :)

1 - 19 of 19 Posts